Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Luxusní bydlení ve Slavkově u Brna

Luxusní bydlení ve Slavkově u Brna

Společně s Centrem bydlení a designu Kaštanová se podílíme na výstavbě unikátního bytového komplexu Kaunicův dvůr ve Slavkově u Brna.

Protože Keraservis je specialista na krásné koupelny, dodáváme koupelnové vybavení, obklady a dlažby pro standardně i nadstandardně vybavené koupelny, tvořené dle individuálních požadavků majitelů bytů. Veškerá sanitární technika a další materiály od nás musí splňovat přísné nároky developera a SKR Living, s.r.o. a zhotovitele SKR stav, s.r.o. Můžete se spolehnout, že koupelna v Kaunicově dvoře bude skutečně vaší koupelnou snů.

Kaunicův dvůr


Bytový komplex Kaunicův dvůr je unikátní projekt na okraji Slavkova u Brna. Celek tvoří uzavřený komplex, kam mají přístup pouze majitelé bytů a jejich hosté. Všechny bytové jednotky budou vybaveny vysokým standardem, získáte tedy velmi příjemné bydlení v atraktivní, přesto velmi klidné části Slavkova. Vynikající dopravní dostupnost znamená, že v Brně budete do čtvrt hodiny autem. Parkovací místo v garážovém domě získáte spolu s bytem. A do školky nebo k lékaři to budete mít jen pár minut.

Novou koupelnu rádi vybavíme také vám. Navštivte nás v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě, poradíme vám s výběrem materiálů, návrhem i realizací.

 

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner