Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Masážní a vířivé vany

Masážní a vířivé vany
0 výsledků

Nejsou zde žádné produkty

Upravte své zadání

Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Dokážete si například v zimním období představit lepší a luxusnější relax než v parádní masážní horké vaně? Na moc lepších věcí asi nenarazíte. Hydromasážní a perličkové vany jsou zkrátka určitým luxusem, který si ale dnes může dovolit téměř každý, kdo si tohoto chce užít.

Co vám tedy hydromasážní vany dokážou poskytnout? Pokud budeme mluvit zdravotním hledisku, musíme říct, že dokáží krásně uvolňovat svalové napětí, podpoří krevní oběh a do hloubky prohřejí váš organismus. S tím jsou samozřejmě spojené další věci jako odbourání stresu, kterým dnes trpí bohužel stále více a více lidí. Skutečným expertem na masážní vany je společnost Villeroy & Boch, pokud si vyberete do vaší domácí wellness jakýkoliv z jejich produktů, určitě nešlápnete vedle.

Masážní systémy v těchto vanách dělíme na dva základní typy:

Hydromasážní - zde je využíváno vody, která intenzivně proudí z trysek, jež jsou umístěny na stěně vany takovým způsobem, že směřují k hlavním masážním bodům těla.

Perličkové - zde je využíváno vzduchu, který proudí do vany skrze trysky umístěné na dně.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner