Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, od 22.10. jsou naše showroomy otevřeny pouze pro velkoobchodní zákazníky. Obchodní oddělení je pro vás však nadále k dispozici formou vzdálené komunikace, takto realizované objednávky je možné vyzvednout osobně nebo zaslat prostřednictvím dopravce. V sobotu budou showroomy uzavřeny. Váš Keraservis.

Mýdlenky a mýdelníky

Mýdelníky
36 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Mysleli jste si, že mýdelníky dnes už nikdo nepotřebuje? Že je tuhé mýdlo out? A to byste se divili! Nejenže mají tuhá mýdla své zastánce i dnes - dokonce jich i přibývá! A proto budou mýdelníky vždy oblíbené a nutné vybavení koupelny. Při výběru mýdelníků ale musíte myslet především na jednu věc - praktičnost. Kde pro vás bude mýdlo nejvíce poruce? Chcete jej mít položené na umyvadle, ať nemusíte nikde cákat nebo jste raději pro variantu nástěnných mýdelníků? Ty mají na rozdíl od volně stojících mýdelníků tu výhody, že vás nezatěžují při úklidu. 

 

Kromě praktického hlediska je ale potřeba se hned za tím zaměřit na design mýdelníků. Stálými oblíbenci jsou mýdelníky v jednoduchém bílém provedení a drátěné mýdelníky, ale trendem posledních let jsou mýdelníky v dekoru dřeva a jiných přírodních látek. Vaše umyvadlo se tak může pyšnit společností mýdelníků z bambusového dřeva nebo v imitaci kusu žuly.

 

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner