Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Nová kolekce obkladů LOVE Genesis vás vrátí ke kořenům

Nová kolekce obkladů LOVE Genesis vás vrátí ke kořenům

 

Portugalská značka Love Tiles představuje svou nejnovější kolekci obkladů Genesis.

Kolekce se pohybuje na samé hraně designu. Vrátí vás přímo ke kořenům - tam, kde všechno začalo. Podněcuje smyslové vjemy a upoutá na první pohled svou elegancí a nevtíravostí.

Značka Love Tiles začala psát svou historii teprve nedávno, a to v roce 2008, kolekcí Genesis se ovšem vrací do samotných počátků historie člověka. Portugalská designová kolekce se snaží probudit smysly člověka a povzbudit všechny jeho vjemy. Nejsilněji působí vizuálně, ale zároveň chce podněcovat k doteku.

Love Genesis 01


Univerzální kolekce Genesis představuje deset samostatně fungujících silných motivů. Poušť, duny nebo vítr připomínají plynulý pohyb, hvězdy evokují vzestup a listy i palmy se vztahují k samotným počátkům života. Přírodní inspirace není nijak skryta, naopak z jednotlivých obkladů velmi dynamicky vystupuje.

Love Genesis 02


Hladké obklady umožňují vytvořit velmi jednoduchá minimalistická řešení, která se hodí do výrazných interiérů, do nichž hledáte spíše doplňkové ladění stěn. Bílé a pískové barvy představují rodinné stříbro celé kolekce, jsou nadčasové a těší se velké variabilitě kombinací. Intenzivní stránku kolekce pociťují opravdoví fajnšmekři v odstínech Deep Blue a Red – jsou určeny pro milovníky výrazných stěn a velmi dominantních prvků v interiéru.

Love Genesis 03


Kolekci najdete ve formátech 45 x 120, 35 x 100 a 30 x 60 cm. Vynikne v komerčních i rezidenčních realizacích. Přijďte si ji prohlédnout do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě.

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner