Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Patinovaná dlažba v imitaci dubu Atlas Concorde Heartwood

Patinovaná dlažba v imitaci dubu Atlas Concorde Heartwood

Pamatujete si staré dřevěné podlahy v zámeckých komnatách, které jste navštívili při letních rodinných výletech? Utkvěla vám v paměti ta specifická vůně starého dřeva, ta atmosféra starých dobrých časů? Pro designéry společnosti Atlas Concorde se historické podlahy evropských vil a paláců staly srdeční záležitostí a inspirovaly je k návrhu luxusní kolekce s výstižným názvem Heartwood.

Heartwood


Inspirace v minulosti

Původní dřevěné podlahy vyrobené z italských a francouzských dubů sloužily celá staletí, byly dlouhodobě vystaveny slunečním paprskům a opotřebovávány kroky několika generací lidí, staly se svědky mnoha událostí. Celá kolekce Heartwood je navržena v imitaci těchto prastarých dubových dřevěných podlah, které byly několikrát leštěny, broušeny, natírány a znovu broušeny a leštěny. Zub času jim na kráse neubral. Naopak přidal na eleganci a autenticitě.

Heartwood


Přírodní barvy

Navržené odstíny obkladů a dlažeb této kolekce jsou čistě přírodní. Vycházejí z typických barev dubového dřeva ošetřovaného různými oleji a nátěry, které neopakovatelně ovlivnily výsledné zabarvení. Tato škála byla velmi široká, od hnědé po blond, od medu po jantar. Designéři Atlas Concorde zvolili pro svou kolekci tři základní hřejivé odstíny barev, které je možné velmi efektně vzájemně kombinovat: světlá MALT (slad), světlehnědá BRANDY a tmavě hnědá MOKA (v barvě kávy). 

Heartwood

Návrat starých časů i elegantní současnost

Tato nadčasová elegantní kolekce přímo vybízí k návratu do minulosti – skvěle poslouží v komerčních i bytových interiérech s old-time atmosférou. A v současných moderních interiérech bude tvořit jedinečný harmonický kontrast s moderním nábytkem a doplňky - a to je její největší devizou.

Přijďte si celou kolekci osobně prohlédnout do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. Rádi vám s výběrem poradíme. Těšíme se na vás.

Chci poradit s výběrem obkladů a dlažeb


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner