Novinka

Plánujete rekonstrukci koupelny? Zkuste RAVAK.

Plánujete rekonstrukci koupelny? Zkuste RAVAK.

Plánujete rekonstrukci koupelny a neumíte si vybrat z obrovské nabídky značek? Podívejte se na produkty českého výrobce RAVAK. Představujeme nejoblíbenější vanu a umyvadla této značky, které nejraději kupují naši klienti.

VANA RAVAK CITY

Vany ve tvaru obdélníku jsou nejklasičtějším a nejoblíbenějším modelem van. Nabízejí také nejvíc rozměrových variant a možností řešení. Velká a pohodlná RAVAK CITY je 180 cm dlouhá vana v decentně elegantním městském stylu, která nabízí výjimečný komfort. Díky svému jednoduchému a přirozenému tvaru vás neomrzí, navíc nabízí kombinaci s napouštěním ve stylu vodopádu.

Ravak_city

UMYVADLO RAVAK NATURAL

Výhodnou investicí jsou umyvadla RAVAK Natural v několika rozměrových variantách. Umyvadla určená na desku nebo k instalaci přímo na zeď sluší bez pochyb každé koupelně. Čistý design a podélná orientace vychází vstříc přirozenému pohybu rukou i prostoru. 
Umyvadla jsou k dispozici v rozměrech 5080 a 120 cm. 
Model Natural Duo s extra velkým vnitřním prostorem bez dělení na dvě mycí plochy je zajímavým řešením s jednoduchou údržbou a jedním odtokem.

ravak_duo


DESIGNOVÁ SÉRIE RAVAK MOON

Základní geometrický tvar kruhu v pěti různých podobách nabízí nejpřirozenější řešení pro každou koupelnu - charakterizuje designovou řadu Ravak Moon. Umyvadla Moon jsou vyrobena z litého mramoru, který umožňuje zachovat přesný design výrobku bez možných nepřesností s dokonale hladkými a rovnými hranami, vysoce lesklým povrchem se snadnou údržbou. 
Tento set umyvadel na desku Kryštofa Nosála vyvolal vlnu nadšených ohlasů mezi odbornou veřejností.

Ravak_moon_3


Zveme vás do našich showroomů v Praze, Brně a Ostravě, s výběrem toho nejlepšího vybavení pro vaši koupelnu vám rádi poradíme.

Mám zájem o realizaci koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner