Novinka

Příslušenství HÜPPE Select+

Příslušenství HÜPPE Select+

Sprchové kouty Walk-In značky HÜPPE doplňuje moderní série příslušenství Select+, dokonale funkční a estetické. Zaměřuje se na dokonalou praktičnost i v malých koupelnách, dostatek odkládacího prostoru pro všechny nezbytnosti a ručník vždy na dosah ruky. Veškeré komponenty příslušenství upevníte bez rušivých otvorů v povrchu obkladových panelů. Koupelna s dostatkem úložných prostor působí jako z katalogu.


Přímočarost linií
Koupelnové příslušenství řady HÜPPE Select+ sází na jednoduchost a praktičnost. Dominují přímé linie a čisté geometrické tvary, které dovedou opticky zlepšit vzhled i té nejmenší koupelny. Designéři této kolekce si uvědomují, že s koupelnovým příslušenstvím bývá často potíž a nepřirozeně narušuje krásný vzhled nově obložené koupelny. Proto vsadili na jiný způsob uchycení jednotlivých komponentů i takovou jednoduchost, která bude slušet různým typům koupelen.

Příslušenství HuppePolička Huppe


Připevnění bez vrtání
Technické řešení koupelnového příslušenství HÜPPE Select+ se vyhýbá vrtání do obkladů. Jednotlivé komponenty se připevňují k profilu v bezspárově skrytém kanálu. Dokonce ani vnější odkládací deska nepotřebuje žádný otvor ve skle a je upevněna pomocí nového patentovaného upínacího systému HÜPPE. Tato varianta je velmi praktická pro rodiny s dětmi nebo páry, které děti plánují. Polohy sprchového doplňkového vybavení totiž snadno změníte rukou a další příslušenství pro děti můžete kdykoli doplnit.


Snadné čištění
Díky inovativnímu Select+ System se jednotlivé prvky uchytí a následně bezspárově uzavřou, čímž vznikne homogenní povrch bez nečistých rohů nebo prohlubní. Ve spárách tak nebují nepříjemné dálnice bakterií. Puristický design celé kolekce navíc vychází výhradně z rovných linií, proto je jeho čištění velmi snadné. Jednotlivé komponenty snadno sejmete a vyčistíte obklad i za organizéry.


Příslušenství je připraveno na změny
Příslušenství HÜPPE Select+ je maximálně variabilní a připraveno na všechny změny, které budete chtít v budoucnosti v koupelně podniknout. Díky výškové nastavitelnosti můžete všechny doplňky měsíc nebo rok po montáži vzájemně zaměnit, přesunout či doplnit dalšími kousky. Nemusíte se tedy teď hned na místě rozhodnout, jak si celý sprchový kout poskládate, ale vybrat si optimální řešení až poté, co se v něm budete měsíc sprchovat.


Technické informace
Koupelnové příslušeností HÜPPE Select+ je vyrobeno z jednovrstvého bezpečnostního skla (ESG) s tloušťkou 6, 8 a 10 mm. Jistota je jistota. Vydrží vysokou zátěž. Vybavení HÜPPE Select+ má velmi vysokou stabilitu a zatížitelnost. Při náročných testech vydrželo nárazové zatížení o váze 30 kg a trvalé zatížení 15 kg. Unese tedy vše, co si potřebujete v koupelně odložit.

Úložné prostory HuppeOdkládací plocha Huppe

Purismus bez ostrých hran
Klíčovým prvkem v nové kolekci koupelnových doplňků je nadčasovost. Design si zakládá na důsledném puristickém pojetí bez ostrých hran, prohlubní či jiných prvků. Rovinný povrch dobře vypadá, nese si svou nadčasovou krásu a z praktického hlediska mu není co vytknout, protože se dá velmi snadno čistit. Představujeme vám jednotlivé prvky příslušenství:

●    Designová polička Select+ Tablet poskytuje dostatek místa pro všechny šampony, sprchové gely a další láhve.
●    Pevná schránka Select+ Drybox ochrání všechny předměty před pěnou a stříkající vodou. Skladujte v ní zubní kartáčky nebo brýle.
●    Pohyblivé Select+ Zrcadlo si nastavíte optimálně podle vaší potřeby a ve sprchovém koutě se nyní oholíte bez jediného škrábnutí.

Kolekci HÜPPE Select+ si pořídíte v matné stříbrné barvě nebo trendové barvě Black Edition. Příslušenství značky HÜPPE vám rádi představíme v showroomech Keraservisu.

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner