Novinka

Prosvětlené velkoformátové keramické panely LUCE

Prosvětlené velkoformátové keramické panely LUCE

Přinášíme vám absolutní novinku, která přenese vaše odvážné návrhy interiérů, které zatím nebylo možné zrealizovat, do skutečného světa. Představte si onyxovou stěnu z vily Tugendhat prosvětlenou sluncem umístěnou ve vašem projektu. Nyní se sny s lehkostí mohou proměnit v realitu. K dispozici máte velkoformátové keramické desky v imitaci kamene vyrobené ze speciální keramiky se schopností propouštět světlo. 

 Luce

RAK ceramics je úplně prvním výrobcem, který nabízí tuto exkluzivní a inovativní kolekci s přiléhavým názvem Maximus Luce. Kolekce zahrnuje celkem osm druhů keramických desek s exkluzivním dekorem kamene, které od skutečné předlohy nerozeznáte. Vybrat si můžete z dekorů onyxu, mramoru nebo exotického kamene s názvem bahia azul, u nás ne příliž známého, ale velmi oblíbeného především v arabských zemích. Světlo se ve spojení s průsvitnými keramickými panely stává dokonalým designovým nástrojem a vytváří v interiérech doslova magickou atmosféru. Leštěný kámen umístěný v interiéru působí elegantně a luxusně a prosvětlení ještě pocit výjimečnosti umocňuje. Keramické panely Luce se mohou stát skvělým dekoračním prvkem v hotelech, restauracích, recepcích kancelářských prostor, v jakýchkoliv reprezentačních prostorách nebo interiérech pro bydlení.

luce

Desky se vyrábějí ve velikosti velkoformátové dlažby 120x260 cm a tloušťce 6 mm, ve variantě povrchu „full lappato“. Tělo keramické desky Maximus Luce je vyrobeno z materiálů velmi vysoké kvality a čistoty, obsahuje čistě přírodní živce a jíly. Prosvětlením získáte zcela jinou kvalitu atmosféry prostoru, měkké světlo vycházející z kamene mění vzhled dlaždice do podoby skutečného přírodní mramoru nebo onyxu. Keramické desky se instalují buď samostatně do prostoru – tedy do rámu, nebo se předsazují před stěny nebo nábytek. Za dlaždice je vždy nutné naistalovat osvětlení, technické řešení se posuzuje vždy individuálně.

Rozsviťte své interiéry na maximum s keramikou Maximus Luce. V našem brněnském showroomu vám rádi předvedeme vzorové keramické desky včetně prosvětlení. Zveme vás k návštěvě.

Kolekce Luce mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner