Potřebujeme váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby se vám mimo jiné mohly ukazovat informace týkající se vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Důležité sdělení:
Vážení klienti,
dovolujeme si vás upozornit,
že 8. 5. 2025 budou všechny naše showroomy i sklad
z důvodu státních svátků UZAVŘENY. Děkujeme za pochopení!
- Tým Keraservis
Elegantní a nadčasová kolekce Saime Kaleido je vhodná pro všestranné použití do interiérů i na terasu. Povrch keramických dlaždic je krásně vybarvený a bohatý na detaily.
V kolekci Kaleido najdete celkem 15 různých dekorů. Dlažba je rektifikovaná. U výrobce SAIME typického především velkoformáty, najdeme samozřejmě velkoformátovou dlažbu o rozměru 60 x 120 cm, ale také menší formáty, listela i mozaiky.
Společnost Saime je výrobcem obkladů a dlažeb. Byla založena v roce 1938 ve čtvrti Due Madonne v Sassuolu rodinou Gambigliani Zoccoli v Itálii. V roce 2017 prošla společnosti kompletní rekonstrukcí závodů a specializuje se na velkoformátovou dlažbu. V rámci posledních investic se rozšiřuje hlavně nabídka tradičních materiálů a nejinovatinějších materiálů na trhu.
TIP: Tuto dlažbu můžete použít i jako obklad.
Kód produktu: | 8600071 |
---|---|
Kategorie: | Dlažba do koupelny |
Výrobce: | Saime Ceramiche / Kaleido |
Hmotnost: | 20 kg |
Barva: | Béžová |
Rozměr: | 60x120 |
Design: | Imitace kamene |
Baleno po: | 1.44 m2 |