Dlažba do koupelny

Dlažba do koupelny
1309 výsledků
1309 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Při výběru dlažby do koupelny klienti obvykle věnují největší pozornost designu. Dlažbu si vybírají podle barvy, vzoru, motivu nebo odstínu. Ale jen krásný vzhled nestačí. Především do koupelny je  důležitá správná volba materiálu s vhodnými vlastnostmi a také profesionální pokládka. Výběr kvalitního materiálu a zkušené realizační firmy nám zaručí pohlednou a funkční dlažbu, která nám bude dlouhá léta dobře sloužit.

Jakou dlažbu do koupelny vybrat? 

Máme pro vás k dispozici nabídku mnoha designových stylů, vzorů a vizuálů. Pokud máte rádi přírodní motivy, určitě si prohlédněte dlažby značky Atlas Concorde. Nabízí velmi zajímavé přírodní motivy – imitaci mramoru vybírejte z kolekce Marvel Edge, imitaci kamene Marvel Klif, imitaci dřeva kolekce Exense . Pokud preferujete chladnou krásu industriálního stylu, potěší vás opět Atlas Concorde s kolekcí Boost.

Technické parametry dlažby do koupelny

A ještě trochu nezbytných praktických informací. Pro dlažbu do koupelny jsou velmi důležité dva parametry, které je potřeba si při koupi zkontrolovat. Dlažba, po které v koupelně chodíme bosky, samozřejmě může klouzat, měla by tedy být protiskluzová.

Prvním parametrem, který je třeba ohlídat, je tedy protiskluznost. Protiskluzné dlažby pro bosou chůzi se označují písmeny A, B a C, přičemž A je základní a C nejvyšší stupeň protiskluznosti. Novinkou roku 2022 je inovativní povrch Atlas Concorde Sensitech, který je protiskluzný a přitom hebký na dotek a je vysoce hygienický.

Druhým parametrem, na který bychom měli při vybírání dlažby do koupelny klást důraz, je otěruvzdornost. Jedná se vlastně o odolnost vůči povrchovému opotřebení glazury, to souvisí s životností dlažby. Otěruvzdornost se udává ve stupnici římská I–V, čím vyšší stupeň, tím vyšší otěruvzdornost. Do koupelen volíme stupeň II, III.

Rozměry dlažby do koupelny

V koupelně lze použít téměř jakékoliv rozměry dlažby, od malých 15x15 (v tomto rozměru jde v současné době většinou o retro styl), klasických 30x30 cm, 60x60 cm, až po velkoformátovou dlažbu 60x120 cm. Největší rozměry dlažby například u značky Atlas Concorde jsou neuvěřitelných 160 x 3200 cm. 

Přijďte si vybrat tu správnou dlažbu do vaší koupelny do našich showroomů V Praze, Brně nebo Ostravě. Poradíme vám.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner