Důležité sdělení:
Milí návštěvníci a zákazníci, dovolujeme si vás upozornit na změnu otevírací doby. Ve dnech 5. - 6. 7. budou showroomy Brno, Praha i Ostrava zavřeny. Budeme se na vás opět těšit v pondělí 8. 7. Děkujeme za pochopení.

Dlažba do koupelny

Dlažba do koupelny
17 výsledků
Načítání

Při výběru dlažby do koupelny klienti obvykle věnují největší pozornost designu. Dlažbu si vybírají podle barvy, vzoru, motivu nebo odstínu. Ale jen krásný vzhled nestačí. Především do koupelny je  důležitá správná volba materiálu s vhodnými vlastnostmi a také profesionální pokládka. Výběr kvalitního materiálu a zkušené realizační firmy nám zaručí pohlednou a funkční dlažbu, která nám bude dlouhá léta dobře sloužit.


Jakou dlažbu do koupelny vybrat? Máme pro vás k dispozici nabídku mnoha designových stylů, vzorů a vizuálů. Pokud máte rádi přírodní motivy, určitě si prohlédněte dlažby značky Atlas Concorde. Nabízí velmi zajímavé přírodní motivy – imitaci mramoru vybírejte z kolekce Marvel Edge, imitaci kamene Marvel Klif, imitaci dřeva kolekce Exense . Pokud preferujete chladnou krásu industriálního stylu, potěší vás opět Atlas Concorde s kolekcí Boost.


A ještě trochu nezbytných praktických informací. Pro dlažbu do koupelny jsou velmi důležité dva parametry, které je potřeba si při koupi zkontrolovat. Dlažba, po které v koupelně chodíme bosky, samozřejmě může klouzat. Prvním parametrem, který je třeba ohlídat, je tedy protiskluznost. Protiskluzné dlažby pro bosou chůzi se označují písmeny A, B a C, přičemž A je základní a C nejvyšší stupeň protiskluznosti. Druhým parametrem, na který bychom měli při vybírání dlažby do koupelny klást důraz, je otěruvzdornost. Jedná se vlastně o odolnost vůči povrchovému opotřebení glazury, to souvisí s životností dlažby. Otěruvzdornost se udává ve stupnici římská I–V, čím vyšší stupeň, tím vyšší otěruvzdornost. Do koupelen volíme stupeň II, III.

Proč koupelna od nás?

Spinner