Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Showroom Keraservis v Praze je v novém kabátku

Showroom Keraservis v Praze je v novém kabátku

Náš pražský showroom Keraservis se zabalí do nového kabátku! Od října 2018 se centrum, ve kterém se nacházíme, přejmenuje a z Centra Sokolovská se tak stane Centrum bydlení a designu Křižíkova. Náš showroom koupelen je zde stále pro vás! Můžete se těšit na mnoho vyvzorovaných kójí koupelen spolu s širokou nabídkou obkladůdlažebsanitárního zařízení i luxfer

Centrum bydlení a designu Křižíkova

Co se tedy změnilo?

Název! Nyní náš showroom Keraservis v Praze můžete hledat podle názvu Křižíkova. Inspirovali jsme se významnou osobností Karlína, Františkem Křižíkem, s jehož ulicí se do budoucna pasáž našeho Centra spojí, a zároveň se s tímto jménem pojí i názvy zastávek tramvaje a metra, takže si už nic jiného než název Keraservis nebo Křižíkova pamatovat nemusíte!

Křižíkova

A co je nového?

Kromě názvu se ale také změnilo zastoupení showroomů. Už zde nenajdete jen KeraservisHeluz, Monobrand a Supellex – nyní v našem Centru totiž můžete realizovat celý svůj dům! K vašim službám zde budou odborníci v showroomech DEHO, které se zabývá interiérovým vybavením, dále rozšířený showroom Supellexu, kde na vás čekají podlahy všeho druhu. Tyto dva showroomy jsou doslova spojeny s našimi koupelnami a do světa podlah a interiéru se dostanete pouhým krokem od nás! Když se ale vydáte pasáží směrem k ulici Křižíkova, budou na vás dále čekat showroomy Porte Karpi, specialisty na dveře, Korado, které vám ukáže, že i topení v domě může být designovým potěšením a také showroom společnosti WoodAl a jeho pergola vystavená před showroomem.  

V říjnu 2018 se pro vás otevřou všechny showroomy a vy si tak můžete vaše sny o bydlení plnit již na jednom místě!

Neváhejte nás navštívit, budeme se na vás těšit!

www.krizikova.cz

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner