Novinka

Soutěž o radiátory P.M.H. dle vlastního výběru!

soutez_pmh_radiatory_radiator_koupelna_vana_facebook_instagram_keraservis

Vážení příznivci našich webových a facebookových stránek. Zimní měsíce zatím nekončí, proto je třeba do našich domovů dostat co nejvíce tepla. S tím vám rádi pomůžeme díky soutěži o koupelnové radiátory, kterou jsme si pro vás společně s P.M.H. připravili. Soutěž probíhá na Facebooku od 1. 2. do 13. 2. 2022 a na Instagramu od 14. 2. do 21. 2. 2022. Tak neváhejte zkusit své štěstí!

Jak můžu vyhrát?

Stačí ve výše uvedeném termínu odpovědět na soutěžní otázky a poté čekat, zda se na vás usměje štěstí!

Zajímají vás soutěžní otázky?

Facebook: Kolik radiátorů se celkem nachází ve všech naších showroomech?

Instagram: Napište nám do komentáře nějakou vtipnou historku, která se vám stala v zimě.

Co můžu vyhrát?

Soutěžíme celkem o 5 radiátorů (3 na Facebooku, 2 na Instagramu) v jakékoliv hodnotě. Proto neváhejte! Tuto jedinečnou šanci nesmíte promeškat!

Pravidla soutěže:

 I. Obecná ustanovení 

1. Výhra je samotný radiátor bez příslušenství, montáže, naplnění atd. 

2. Výherce si může radiátor vybrat v jakékoliv hodnotě z aktuálních skladových zásob (aktuální skladové zásoby vám zašleme po ukončení soutěže na vaše sociální sítě). 

3. Výherce si může vybrat radiátor i mimo skladové zásoby (s možnou dodací dobou 6-8 měsíců). 

4. Výherce si může vybrat i elektrický sušák (pouze pokud bude skladem). 

5. Účastníkem soutěže se stává každý účastník, který akceptuje pravidla soutěže, splňuje tyto podmínky a zašle prostřednictvím komentáře u příspěvku na Facebooku odpověď na soutěžní otázku.

6. Organizátorem soutěže je obchodní společnost Keraservis Group a.s., se sídlem Kaštanová 515/125a, Brněnské Ivanovice, 620 00 Brno, IČO 01717171 (dále jen „organizátor“).

7. Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba starší 18 let s doručovací adresou na území České republiky. Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora a osoby jim blízké.

8. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodnout s konečnou platností dle vlastního uvážení.

9. Soutěžící se může zapojit do soutěže pouze jednou, přičemž identifikátorem soutěžícího je jeho osobní facebookový profil. Vyhrát v soutěži tak může také pouze jednou.

10. Organizátor si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže odpovědi vulgární, zesměšňující, rasistické nebo jiným způsobem urážlivé, a to bez jakékoliv náhrady a bez povinnosti uvádět důvody takového rozhodnutí.

11. Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat i její pravidla.

12. Soutěže nejsou žádným způsobem provozovány, sponzorovány nebo spojeny se společností Meta a tato společnost za jejich průběh nijak neodpovídá. Informace poskytnuté v rámci soutěží nebudou této společnosti nijak zpřístupněny. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěží musí být adresovány organizátorovi, nikoliv Facebooku.

 

II. Osobnostní práva a ochrana osobních údajů

1. Účastník soutěže poskytuje vložením komentáře jako odpovědi na soutěžní otázku organizátorovi výslovný souhlas s tím, aby organizátor soutěže zpracoval jím poskytnuté osobní údaje (jméno, příjmení, facebookové jméno a případně doručovací adresa) ve své marketingové databázi a databázích všech zpracovatelů této databáze za účelem nabízení obchodu a služeb. Tento souhlas výherce uděluje jak společnosti Keraservis group a.s., tak společnosti P.M.H.- Invest & Trade spol. s r.o.

2. Organizátor soutěže tímto informuje každého účastníka soutěže, který poskytl v soutěži svoje osobní údaje ke zpracování dle předchozího odstavce, o jeho právech vyplývajících ze zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění (dále jen „zákon“), tj. zejména o tom, že poskytnutí těchto údajů je dobrovolné, že účastník má právo přístupu k nim a že má právo při porušení zákona se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů s žádostí o zajištění nápravy, jakož i o dalších právech vyplývajících z §§ 11 a 21 tohoto zákona. Souhlas ke zpracování údajů může být za podmínek zákona kdykoliv odvolán na adrese sídla organizátora.

 

III. Mechanismus soutěže

1. Soutěž bude probíhat vždy v období uvedeném v oznámení příslušné soutěže. 

2. Ze všech odpovědí, které byly účastníky vloženy jako komentáře v příslušném období, vylosuje organizátor pomocí aplikace pro náhodný výběr výherce. Počet výherců bude určen vždy v oznámení příslušné soutěže.

 

IV. Výhry a jejich předání

1. Výhry v soutěži a jejich počet bude určen vždy v oznámení o příslušné soutěži.

2. Každý výherce bude informován o výhře na facebookových, či instagramových stránkách Koupelny Keraservis.

3. Výhry budou výhercům předány buď v sídle organizátora nebo budou zaslány poštou na výhercem uvedenou poštovní adresu v České republice na náklady odesílatele. Při vrácení zásilky bude výhra dostupná k vyzvednutí v sídle společnosti Keraservis.

4. Výhry nejsou soudně vymahatelné. Výhry jsou vždy uvedeny netto, po případném odvodu srážkové daně.

5. Účastník je povinen do 3 dnů doručit organizátorovi odpověď na předmětnou informační zprávu o výhře, ve které je zároveň povinen uvést své celé jméno, email, telefonní číslo a platnou doručovací poštovní adresu v České republice, na kterou mu bude zaslána výhra. Organizátor odešle výhru na tuto adresu do 40 dnů po dodání potřebných kontaktních údajů výherci.

6. Výsledky soutěže jsou konečné bez možnosti odvolání. Výhry v soutěži představují dobrovolné jednostranné plnění organizátora, ke kterému by jinak nebyl povinen, nelze výhry v soutěži ani účast v soutěži vymáhat právní cestou, ani nelze po organizátorovi či osobách, se kterými organizátor při zajištění a organizaci soutěže spolupracuje, požadovat či vymáhat alternativní plnění. Výhry nelze vyplatit alternativně v hotovosti, ani vyměňovat za jiné nepeněžité plnění. Reklamace výher je vyloučena.

 

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner