Novinka

Sprchovací toaleta TECEone

Sprchovací toaleta TECEone

Také je pro vás kvalitní intimní hygiena tak důležitá? Věříme, že ano, vždyť toto téma je ve společností čím dál více diskutované a bidety nebo sprchovací toalety začínají být běžnou součástí českých koupelen. Pokud si nechcete pořizovat toaletu a bidet zvlášť, případně nemáte dost prostoru na umístění obou zařízení, je sprchovací toaleta elegantním a praktickým řešením. Velmi zajímavou možností je koupě sprchovací toalety TECEone od německého výrobce TECE, která je výjimečná tím, že jako jediná na trhu nepotřebuje přívod elektřiny – ani pro ohřev vody, ani pro ovládání toalety.

Charakteristika toalety TECEone

Instalace této sprchovací toalety má tytéž technické nároky jako například bidet nebo ruční sprcha. Uvedete ji do provozu jen za pomocí přívodu teplé a studené vody. Tělo toalety je keramické s moderním „rimless“ neboli bez okrajovým splachovacím okruhem, který zajišťuje bezproblémové čištění toalety. Můžete si být jistí, že po spláchnutí povrch zůstane dokonale čistý. Ergonomicky tvarované sedátko je z duraplastu a je vybaveno funkcí pomalého zavírání, kterou určitě oceníte. Uvedené funkce spolu s nadčasovým designem posunují toaletu TECEone na skutečný vrchol toho, co lze na trhu v současné době v tomto oboru najít.

Provoz a přednosti toalety TECEone

Ovládání oplachu TECEone je velice jednoduché. Ovladač s termostatem najdete na levé straně toalety – na vaši komfortní teplotu jej nastavíte pootočením. Výrobce TECE nezapomněl ani na nezbytnou pojistku proti opaření horkou vodou. Na pravé straně toalety je umístěn aktivátor oplachu s možností nastavení intenzity. Aktivujete jej plynulým otočením ovladače, kdy se tryska spršky nejdříve očistí od případných nečistot. Samozřejmostí je možnost nastavit si intenzitu oplachu

TECEone

Nespornou výhodou této toalety je, že provoz není limitován ohřevem vody a proud vody je možné použít po tak dlouho dobu, jak potřebujete. Po ukončení hygieny zavřete přívod vody otočením ovladače do původní pozice, tryska zajede zpět do těla toalety a je tak chráněna před usazováním nečistot. Díky jednoduchému intuitivnímu ovládání je toaleta vhodná úplně pro všechny - pro děti i dospělé, muže i ženy.

Pořídit si TECEone? Určitě ano.

Nadčasový design, perfektní funkčnost a příznivá cena – to jsou pádné důvody, proč si pořídit TECEone. Doplňte svou koupelnu o moderní sprchovací toaletu se snadným ovládáním - podtrhnete tak její dokonalost a ještě ušetříte. Přijďte si pro splachovací toaletu TECEone do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě.

Mám zájem o sprchovací toaletu TECEone


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner