Důležité sdělení:

Vážení klienti, dovolujeme si vás upozornit, že v úterý 30. 5. 2023 bude showroom v Ostravě do 12:00 UZAVŘENÝ z důvodu odstávky el. energie.

Ve středu 31. 5. 2023 bude z provozních důvodů UZAVŘEN showroom v Praze.

Děkujeme za pochopení.

Sprchové vaničky

Vaničky
139 výsledků
139 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Sprchové vaničky pro dokonalý zážitek ze sprchování.

Užít si relaxační sprchu - to není jen tak. Pro dokonalou sprchu je potřeba, aby bylo i vše okolo dokonalé. Začněme třeba od podlahy. Sprchové vaničky sprchovému koutu poskytují oporu, stabilitu a především i funkčnost. Ale nad výběrem sprchových vaniček je potřeba se zamyslet už při návrhu koupelny. Přejete si vaničku, která bude na úrovní podlahy? Nebo dáváte přednost vaničce, která je vyvýšená či naopak zapuštěná pod úroveň podlahy? Tyto varianty mají všechny určité výhody, ale záleží jen na vás, které dáte přednost vy.

Velikosti a tvary pro každý kout

V rámci sprchových vaniček můžete vybírat z několika typů - ať už potřebujete tvar čtvercový nebo čtvrtkulatý. Velikost menší či větší - z naší nabídky si jistě vyberete. Můžete se zaměřit na značky SanSwiss, Hüppe, Ravak nebo RIHO. Svými dlouholetými zkušenostmi produkty vyšperkovaly opravdu k dokonalosti a vy si tak můžete být jisti, že do své nové koupelny kupujete čistou kvalitu.

 

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner