Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Sprchové žlaby TECEdrainprofile

Odtokové sprchové žlaby TECE od Keraservis.

Jednoduché a minimalistické sprchové kouty typu Walk-in jsou stále více v oblibě. Řešení sprchového koutu bez vaničky je velmi elegantní, funkční a také bezbariérové. Bez kvalitního sprchového žlabu se zde ale v žádném případě neobejdeme. Představujeme vám profesionální řešení v podobě elegantního a funkčního sprchového žlabu TECEdrainprofile od německého výrobce TECE

TECEdrainprofile je vyrobený z kvalitní nerezové oceli a má precizně vytvarovaný profil s vnitřním spádem. Tvar profilu zajišťuje snadné odtékání vody v optimálním množství. TECE drainprofile není jen velmi praktický, ale je také vysoce estetický – s velkoformátovou dlažbou doslova splyne.

tECE

Velikou výhodou TECEdrainprofile je snadné čištění. Přímo pod sprchovým žlabem je umístěn sifon, který je po vyjmutí malého krytu velmi snadno přístupný. Zajištěno je také dokonalé těsnění díky flexibilnímu límci TECE Seal Systém – lze jej snadno připojit k hydroizolační stěrce a spolehlivě tak brání pronikání vody do nežádoucích míst. Sprchový profil je možné jednoduše polohovat jak vertikálně, tak horizontálně a také zkracovat podle potřebné délky. Šířce sprchového prostoru se tak velmi dobře přizpůsobí. Další důležitou funkcí je možnost nastavení výšky podle tloušťky dlaždic.

tECE

TECEdrainprofile je dostupný ve dvou základních variantách – buď z leštěné nebo broušené nerezové oceli. Nově je možné profil pořídit také se speciálním povrchem PVD, na výběr je optická zlatá barva, růžová zlatá a černá. Pro všechny, kteří si potrpí na detaily, jsou určena také kovová splachovací tlačítka TECEsquare vyráběná ve stejných barevných provedeních.

tECE

Špičkové sprchové profily TECEdrain a sprchovací tlačítka TECEsquare můžete zakoupit osobně v našich v showroomech v Praze, Brně i Ostravě.

Chci poradit s výběrem sprchových žlabů TECE


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner