Novinka

Sprchový žlab RainDrain – dokonalé souznění se sprchou

Sprchový odtokový žlab RainDrain. Keraservis

Máte jasno o vzhledu sprchové zástěny, pohráli jste si s výběrem dlažby, obkladů i sprchové baterie, všechno máte krásně naplánované a sladěné? Jen ten sprchový žlab vám dělá trochu starosti, zda nebude takovou malou popelkou ve vašem sprchovém koutu? Můžete být klidní, takové obavy má většina našich zákazníků. A úplně zbytečně.

Jednotný styl je pro příjemný pobyt v koupelně velmi důležitý. Nechceme tam žádný rušivý element, jako by mohl být třeba nevzhledný sprchový odtok, nad kterými přivřeme oko. Sprchový žlab RainDrain od Hansgrohe je jiný, je nejen dokonale funkční, ale především pohledný. Má schopnost se harmonicky začlenit do každé koupelny a to díky možnosti volby povrchu – nerezové oceli, přírodního kamene, černé či bílé barvy, nebo s použitím stávající dlažby. Ten správný povrch sprchového odtoku, který bude s vaší dokonalou koupelnou ladit, se vždycky najde.

Vybírat si můžete ze tří různých typů žlabů (RainDrain Flex, RainDrain Match, RainDrain Rock), které lze namontovat k univerzálnímu základnímu tělesu uBox universal. Celý systém odtoku vody ze sprchového koutu RainDrain je spolehlivě funkční mnoho let. Odtok je zajištěn systémem Dryphon, který má vysoký výkon odtoku odpadu (až 60l/min), stoprocentně blokuje pachy a velmi dobře se čistí. Ve fázi hrubé stavby lze připravený odtok zakrýt speciální ochrannou krytkou RainDrain Spot. Velkou výhodou systému je také snadná montáž a záruka 5 let.

RainDrain

Sprchový žlab RainDrain Flex

RainDrain Flex umožňuje zkrácení délky na místě podle konkrétní situace. Lze jej instalovat u stěny nebo volně do podlahy, je vyspádovaný. Designový kryt je na výběr ve vzhledu chrom, kartáčovaný chrom, kartáčovaný bronz, matná černá nebo bílá, kartáčovaná nerezová ocel a leštěné zlato. 

Sprchový žlab RainDrain Match

RainDrain Match je výjimečný pro svou dokonalou rovinu přizpůsobenou výšce dlaždic. Má rám s nastavitelnou výškou, proto se dokonale přizpůsobí tloušťce dlaždic. Designový kryt je v nabídce chrom, matná bílá a černá, velmi netradiční variantou je jsou dva skleněné povrchy (bílá, černá).

Sprchový žlab RainDrain Rock

RainDrainRock je vyvinut speciálně pro použití s přírodním kamenem. Kryt lze zkrátit podle potřeby rovnou na místě a obložit dlaždicemi z přírodního kamene do tloušťky 40 mm. Obsahuje patky s nastavitelnou výškou.

uBox

uBox universal

Pro všechny sprchové žlaby Hansgrohe a pro všechny montážní situace (plochá, standartní a svislá instalace) lze použít jedno základní těleso - uBox universal. Těleso má možnost flexibilního připojení na třech stranách a také snadné nastavení potřebné výšky v podlaze. Součástí dodávky je také sifon se snadným čištěním a těsnicí membána podle DIN 18534.

Pořiďte si flexibilní sprchový žlab Hansgrohe RainDrain, který k vaší koupelně padne jako ulitý. Stejně jako všechny další produkty Hansgrohe je svou kvalitou i designem výjimečný. S výběrem a technickými záležitostmi vám rádi pomohou naši odborní poradci v showroomech Keraservis v Praze, Brně nebo Ostravě.

Prosím o více informací o odtokových žlabech RainDrain.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner