Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Elegantní koupelna

Elegantní koupelna

Současný hektický životní styl nás nabádá, abychom vysoké pracovní výkony kompenzovali relaxací a vytvářeli si kolem sebe harmonické prostředí, abychom měli kde odpočívat a nabrat síly. To se týká jak interiérů obecně, tak i interiérů koupelen.

Koupelna se dostává stále více do středu zájmu. Není už chladná a sterilní, ani křiklavě barevná. V popředí stojí světlé tóny bílé, šedé, béžové a jemné pastelové tóny. Eleganci koupelně dodají přírodní dekory, motivy dřeva, různých druhů mramoru, kombinované šedými odstíny betonových stěrek či obkladů. Dříve tolik oblíbené lesklé glazury obkladů a dlažeb nahrazují matné a sametově hebké vzory. Díky této tlumené paletě barev se do koupelen dostává pocit tepla, příjemného, útulného místa jako stvořeného pro odpočinek.

Velmi radikálně se mění design sanitární keramiky. Vše se elegantně zeštíhluje. Masivní mísy se nahrazují tenkými skořepinami, díky použití nových inovativních materiálů vysoce odolnými, s novými, dobře udržovatelnými povrchy. Naše současné koupelny jsou nejen elegantní, ale také stále více inteligentní. Chytré funkce všech koupelnových zařízení, které si dovedete představit, zajišťují dokonalou očistu, wellness, vše pohodlně ovládáte jedním tlačítkem nebo mobilní aplikací. A kromě toho se často umí chovat i ekologicky a šetřit přírodním zdroje.


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner