Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Vana OBERON 2.0 – dokonalá relaxace, nadčasový design

Vana OBERON 2.0 – dokonalá relaxace, nadčasový design

V dnešní době je někdy těžké najít si alespoň krátký čas jen sebe. A přitom je každodenní chvilka odpočinku pro tělo i mysl tak důležitá. Jednou z možností, jak kdykoliv zrelaxovat v pohodlí domova, je koupel ve vaně. Jen tak ležet, chvilku vypnout a snít…  K dokonalé relaxaci přispívá především kvalitní vana. Představujeme vám Rolls Royce mezi vanami – OBERON 2.0 od Villeroy & Boch, záruku dokonalého požitku z koupele. Seznamte se, prosím.

Oberon 2.0


Dokonalý stylový design a perfektní funkčnost charakterizuje značku Villeroy & Boch už odedávna. Každá kolekce a každý jednotlivý produkt má svou vlastní, nezaměnitelnou tvář. A výjimkou není ani vana OBERON 2.0. Její design je jednoduchý, čistý a suverénní. Působí velmi subtilně, stěny mají pouze 10 mm široký okraj, precizní vykroužení oblouku a přepad je zapuštěný do roviny se stěnou vany. Je vyrobena ze speciálního materiálu Quaryl®, díky kterému vana vyniká svými precizními tvary. V provedení s přisazením ke stěně může v menší koupelně ušetřit místo, a naopak ve velké koupelně působí jako dokonalý šperk.

Quaryl® v sobě spojuje ty nejlepší vlastnosti přírodního křemene a variability kvalitního akrylátu. Vana je hedvábně hladká, příjemně teplá, masivní a pevná. S hloubkou 47 cm a velkorysým rozměrem 180 x 80 cm poskytuje dostatek místa pro pohodlné koupání i pro dvě osoby. K dovršení dokonalého komfortu je možné nainstalovat i hydromasážní systém Villeroy & Boch.

Oberon 2.0 černá


Pokud máte rádi barvy, nemusíte zůstávat u klasických bílých a krémových odstínů, vybavte vanu Oberon 2.0 barevným panelem. Barvu podle vašeho vkusu si můžete vybrat ze široké škály vzorníku RAL, vaší fantazii se meze nekladou.

Vytvořte si své malé království klidu a relaxace, které si můžete užívat každý den. Užijte si své soukromé okamžiky radosti a pohody – ve své vlastní koupelně s vanou OBERON 2.0 od Villeroy & Boch. Vanu si můžete objednat ve vámi vybrané barvě v showroomech Keraservis v Praze, Brně nebo Ostravě.

Mám zájem o více informací o vaně OBERON 2.0


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuProdukty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner