Novinka

Veletrh CERSAIE 2019 představí nové koupelnové trendy

Veletrh CERSAIE 2019 představí nové koupelnové trendy

Veletrh CERSAIE v italské Bologni je nejprestižnější výstavou keramických dlaždic a obkladů a koupelnového nábytku. Výrobci a designeři z celého světa zde prezentují nejen své nejúspěšnější produkty, ale především představují novinky pro nadcházející rok. Důležitost přehlídky dokazuje přítomnost více než 112 000 účastníků, z nichž polovina jsou zahraniční návštěvníci z celého světa.

Této prestižní akce se samozřejmě jako každoročně zúčastní také naši dodavatelé – Atlas Concorde, Margres, Love, Inalco, Saime, Villeroy & Boch a další. Co nového nám představí, to si zatím drží pochopitelně v tajnosti. Také my jsme nedočkaví, jaké nové trendy nás čekají, jestli se velikost dlaždic ještě může dále zvětšovat a jaké barvy, vzory a materiály budou v módě tuto sezónu. Dozvíme se to už brzy, brány veletrhu na výstavišti Fiera Bologna se otevírají v pondělí 23. září.  Celý pracovní týden až do pátku 27. září je pro návštěvníky připraveno 18 hal doslova nabitých nápaditými veletržními expozicemi. Každý vystavovatel se snaží předběhnout konkurenci a nabídnout nejen nové technologie, výjimečné tvary a formáty, ale také ohromit jedinečnou prezentací svého sortimentu.

Cersaie 2019


Veletrh CERSAIE v Bologni je určen pro odbornou veřejnost, ale také pro všechny milovníky architektury, umění a kvalitního designu. Součástí veletrhu je akce s názvem Bologna Design Week, v centru města můžete navštívit showroomy a umělecké galerie, které si připravily pro tuto příležitost speciální program. Historické město Bologna žije celý veletržní týden bohatým uměleckým životem a dokonce se chystá otevřít dosud utajená architektonicky zajímavá místa. Návštěva Bologni v tomto období určitě stojí za vidění.

O všechny novinky, které nám veletrh CERSAIE 2019 přinese, se s vámi rádi podělíme, stačí sledovat sekci Novinky na našem webu.

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner