Novinka

Velkoformátová dlažba Korten a Metallo

Velkoformátová dlažba Korten a Metallo

Velkoformátové dlaždice s MDi povrchem představují zcela nové možnosti v oblasti architektury a interiérového designu. Letošní novinkou v produkci Inalco jsou dvě nové kolekce inspirované kovem -  Korten a Metallo. Do interiérů s industriálním výrazem jsou skvělou volbou.

Společnost Inalco využívá přírodu jako zdroj nikdy nekončící inspirace. Vyrábí ekologicky udržitelné produkty, pomocí inovativních a šetrných technologií vytváří keramickou dlažbu a obklady s dokonalým designem v imitaci přírodních materiálů. Je velkým inovátorem a specialistou na velkoformátové a také ultratenké keramické dlažby

Povrchy MDi (Minerals, Design, Innovation) jsou zpracovávány použitím technologie Full Digital, který zaručuje jedinečný design, bezkonkurenční texturu povrchu a především vynikající návaznost jednotlivých kusů tak, aby byla zajištěna vizuální kontinuita. Kolekce Corten imituje vzhled rezavého plechu, zahrnuje různé odstíny červené, žluté a oranžové barvy, které se spojují v liniích plných vitality a pohybu. Kolekce Metallo v několika odstínech černé barvy kombinuje kouzlo a krásu kovu s odolností a všestranností povrchů MDi.

Inalco

Obě nové kolekce iSLIM velkoformátových dlažeb a obkladů Corten a Mettalo jsou k dostání v rozměru 150 x 320 cm a ultratenké tloušťce 6 mm. Dlaždice iSLIM lze použít jak na podlahu tak také na obklady zdí. Tenkostěnné velkoformáty mají oproti jiným druhům povrchů spoustu výhod - nízkou hmotnost, snadnou manipulaci, jednodušší přepravu, při rekonstrukcích se dají nainstalovat na stávající povrhy. Kolekce Corten a Metallo jsou také k dispozici ve variantě iTOP v tloušťkách 4, 6 a 8 mm.

Velkoformáty se právem těší velké oblibě. Na první pohled působí luxusně a především vytváří celistvý dojem celého prostoru. Jedná se o majestátní kusy, které se hodí do rezidenčních i komerčních prostor, kde se setkává současný design a luxusní vzhled

Přijďte si prohlédnout velkoformátové dlažby do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. Těšíme se na vaši návštěvu.

Mám zájem o obklady a dlažby v imitaci kovu


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner