Novinka

Moderní toalety Villeroy & Boch DIRECT FLUSH přichází s trendem hygienického splachování

Moderní toalety Villeroy & Boch DIRECT FLUSH přichází s trendem hygienického splachování

Toalety, které přináší moderní řešení splachování. V podstatě takhle by se dala nazvat kolekce toalet od německého výrobce Villeroy & Boch. V rámci svých kolekcí koupelnového vybavení přišli s novinkou, díky které jsou toalety mnohem ekonomičtější, ekologičtější a hygieničtější

Villeroy & Boch Direct Flush

Tím převratným krokem je to, že něco ubrali. Konkrétně na toaletách zmizely jejich okraje, kde se nejčastěji usazovala špína a bakterie. Vytvořili tak bezokrajové toalety Rimless a ty umožňují dokonalé spláchnutí. Nikde nezůstaně žádná nečistota a vnitřní povrch mísy je tak opláchnut po celém svém povrchu. Nemusít se ale bát, že by něco vyšplouchlo na zem. Vše je nastavené přesně tak, jak má. A to především díky speciálně upravené nízké spotřebě vody. Na malé spláchnutí se použije 3 l vody a na velké spláchnutí jen o 1,5 l více. Tak nízká spotřeba vody je zajiště díky vyrovnanému proudu vody s maximálním účinkem spláchnutí. 

Zjistěte více kde všude můžete v koupelně ušetřit.

Toalety Direct Flush se navíc můžou pyšnit moderním designem, který je vhodný do každé koupelny. Jednoduchý systém nástěnného upevnění zase hraje do noty při jakékoli realizaci či rekonstrukci.

Varianty toalet Direct Flush

Typ toalety Direct Flush u výrobce Villeroy & Boch můžete vybírat v kolekcích:

Vybavte si svou koupelnu moderním hitem, díky kterému ušetříte!

 

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner