Důležité sdělení:
Vážení klienti, v souladu s aktuálním nařízením vlády jsou naše showroomy od 4.1.2020 otevřeny v omezeném režimu. Více informací v sekci NOVINKY.

Nechte si poslat vzorek na showroom

Nechte si poslat vzorek na showroom
Rozhodujete se mezi několika produkty a nejste si jisti, jak vypadají ve "světle koupelny?" Nechte si nezávazně poslat vzorky na jeden z našich showroomů a přijďte si sami vybrat a poradit se.

Při výběru barevných odstínů obkladů, dlažeb nebo i sanity je lepší se spolehnout na vlastní oči než na online cestu. "Živě" si můžete všimnout několika detailů, které se na obrazovce nemusí vůbec objevit. A proto se vám snažíme vyjít vstříc a vy si konkrétní produkt můžete nechat přivézt na jednu z našich poboček a následně si jej prohlédnout, osahat, vyzkoušet - no zkrátka zjistit, jestli je to ten pravý!

Jak na to?

Vyberte si na webu požadovaný produkt a v jeho nabídce zvolte možnost dodání na showroom. Poté již jen vyplníte své kontaktní údaje a posléze Vás osloví náš obchodník s bližšími informacemi o termínu dodání. Zároveň Vám bude potvrzen termín, kdy se Vám bude obchodník věnovat a můžete si na něj připravit několik dalších otázek, které potřebujete k realizaci své koupelny zodpovědět.

Nenechte se překvapit - buďte o krok napřed a seznamte se s produkty ještě předtím, než Vám dorazí domů.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner