Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Výprodej WC a splachovacích modulů

WC a moduly výprodej
33 výsledků
33 výsledků
akce
-60%
akce
-59%
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Pořiďte si toaletu levněji

Pokud zrovna hledáte klozety za skvělou cenu, pak jste tu správně! Prohlédněte si naši nabídku a najděte výjimečný kousek, který čeká jen na vás.

Průběžně revidujeme skladové zásoby a také renovujeme showroomy. Pro zákazníky tím vzniká jedinečná možnost získat vybrané typy klozetů, bidetů nebo klozetových či bidetových sedátek se slevou. Do výprodeje jsou také zařazeny předváděcí modely, které byly po nějakou dobu vystaveny na showroomu. Slevy se nevyhýbají ani renomovaným značkám jako například Villeroy & Boch či Jika.

Využijte tuto mimořádnou příležitost a toaletu do vaší dokonalé koupelny za skvělou cenu. Ve slevě můžete koupit také další zboží jako koupelnové bateriedlažby nebo obklady, které najdete v sekci Výprodej. Objednávejte na našem e-shopu z pohodlí domova a my vám vše spolehlivě doručíme až domů.

Ale pozor - jak už to s výprodejem bývá, tak u některých produktů máme opravdu pár posledních kusů, proto se s nákupem moc nerozmýšlejte

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner