Potřebujeme váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby se vám mimo jiné mohly ukazovat informace týkající se vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Důležité sdělení:
Informace o změně otevírací doby showroomu Brno
Rádi bychom Vás informovali o změně otevírací doby našeho showroomu v Brně.
Od 1. 7. 2026 do 31. 8. 2026 bude v showroom v Brně otevřen v sobotu pouze do 13:00.
Ostatní dny zůstávají otevírací doba beze změny.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.
Tým Keraservis!
Máte už vybránu toaletu nebo pisoár? I její technické řešení a instalaci už máte naplánováno? Nezapoměňte ale i na takové malé detaily jako jsou třeba šrouby a hadičky.
Nejčastěji vyhledávaným příslušenstvím k toaletám určitě patří napouštěcí a vypouštěcí ventily, ale zapomenout se nesmí ani na soupravy na tlumení hluku u nástěnných systémů a další izolační desky, které mají na starosti odhlučnění splachování. Dalším příslušenstvím k toaletám jsou různé spojky, trubky a napojovací soupravy. Dále manžety a těsnění. I na výběr instalačních sad včetně šroubů a podložek se nesmí zapomenout!