Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Záchodová sedátka

Záchodová sedátka
44 výsledků
44 výsledků
akce
-59%
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Sedátko na WC je pochopitelně nedílnou součástí každého záchodu. V dnešní době je na trhu obrovské množství typů a druhů sedátek z nejrůznějších druhů plastů nebo dřev, přičemž každý materiál má vždy své určité výhody. Máme tedy například WC sedátka s dřevěným jádrem, které slučují výborné antibakteriální vlastnosti dřeva a ekologickou výrobu. WC sedátka ze dřeva jsou většinou poměrně hodně robustní a působí tak hodně bytelně a kvalitně. Větší část sedátek je dnes ale vyráběna naopak z rozličných druhů plastů, přičemž mezi asi ten nejčastější a nejoblíbenější patří duroplast. Duroplast kombinuje vlastnosti jako je ohnivzdornost, antibakteriálnost a redukuje ne moc příjemný pocit při dosednutí na studenou plochu sedátka.

Mezi stále častější funkci sedátek na WC patří určitě SoftClose, což je vlastně pomalé uzavírání víka i samotného sedátka, které je zajišťováno hydraulickou brzdou. Uzavírání je tak tiché, hladké a hlavně se nijak nepoškozuje při pádu keramika.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner