Důležité sdělení:

Vážení klienti, v pátek 9. 12. budou showroomy v Praze a Ostravě z provozních důvodů uzavřeny. Showroom v Brně bude otevřen pouze do 16:00. V sobotu 10. 12. bude showroom v Praze z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Atlas Concorde BOOST PRO 3D Urban Powder Blue 40x80 cm

Atlas Concorde / Boost Pro
2 206 Kč s DPH / m2
K objednání
Dodání do měsíce
m2

  • Rozměr: 40 × 80 cm
  • Tloušťka: 10 mm
  • Efekt: cement
  • Povrch: rustic

  • Rozměr: 40 × 80 cm
  • Tloušťka: 10 mm
  • Efekt: cement
  • Povrch: rustic

Řada obkladů BOOST PRO 3D Urban Ivory rozšiřuje stávající nabídku trojrozměrných obkladů 3D italského renomovaného výrobce Atlas Concorde. Tyto třírozměrné obklady dodávají každému prostředí elegantní a jedinečný vzhled. Plastické reliéfy vytvářejí moderní dekorativní stěny a originální hru světla a stínů. 

Teplo zabydleného prostředí, autentičnost míst znovuzrozených k novému životu a jednoduchá elegance průmyslové obnovy jsou hodnoty, které evokuje kolekce Boost Pro, která dodává cementovému efektu nové teplé odstíny a zvyšuje jeho expresivní potenciál. Pro interiérový a exteriérový design.

Atlas Concorde je italský renomovaný výrobce keramických obkladů a dlažeb. Firma vznikla již v roce 1969, ovšem svou nabídků neustále rozšiřuje. Nabízí řešení pro všechny styly a prostory. A stala se tak jednou z nejvýznamějších světových firem zabývajících se výrobou keramických obkladů a dlažeb. 

Přiďte si vybrat obklady a dlažbu pro vaši dokonalou koupelnu osobně do našich showroomů v Praze, v Brně nebo Ostravě nebo si je objednejte v e-shopu. 

Všechny produkty označené jako DLAŽBA je možné použít také jako OBKLAD.

Kód produktu: 8BUB
Kategorie: Obklady do koupelny
Výrobce: Atlas Concorde / Boost Pro
Hmotnost: 17 kg
Barva: Modrá
Rozměr: 40x80
Design: Ostatní
Baleno po: 1.28 m2

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner