Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Použít dlažbu na stěnu? Ano, je to možné.

Použít dlažbu na stěnu? Ano, je to možné.

Vybíráte obklady a dlažby do koupelny, kuchyně, chodby, obývacího pokoje a nejste si jistí, jaký materiál můžete položit na podlahu a jakým obložit stěny? Je to docela jednoduché, řiďte se základním pravidlem - co můžete dát na zem, můžete dát i na stěnu, ale opačně to neplatí.

Keramické produkty označené jako DLAŽBA můžete bez problémů použít na podlahu i na zeď. Využijete to především u velkých formátů, kdy oceníte lepší možnosti vyladění místnosti. Produkty označené jako OBKLADY, lidově "obkladačky", můžete použít pouze na stěny. Jsou tenčí, křehčí, nejsou pochůzné a nemají protiskluzovou úpravu. U produktů s názvem MOZAIKA platí také základní pravidlo. Ptejte se, zda je mozaika určena pro použití na podlaze - tu pak můžete směle dát i na zeď. Mozaika určená na stěnu na podlahu nepatří. 

Banner dlažby


Pokud se chcete dozvědět o tom, jak co nejlépe vybrat dlažbu a dozvědět se více o konkrétních parametrech a materiálech, přečtěte si o to více v našem speciálním článku. Vždy je ale nejlepší přijít si vybrat osobně, v našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě si můžete vše prohlédnout, osahat a také zkonzultovat s odbornými poradci, kteří vám pomohou s výběrem.


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner