Důležité sdělení:
Vážení klienti, ve středu 29. 6. bude showroom v Praze uzavřen. Showroom v Ostravě bude otevřen pouze do 16.00 hodin. Děkujeme za pochopení, tým Keraservis.

Magazín

Použít dlažbu na stěnu? Ano, je to možné.

Použít dlažbu na stěnu? Ano, je to možné.

Vybíráte obklady a dlažby do koupelny, kuchyně, chodby, obývacího pokoje a nejste si jistí, jaký materiál můžete položit na podlahu a jakým obložit stěny? Je to docela jednoduché, řiďte se základním pravidlem - co můžete dát na zem, můžete dát i na stěnu, ale opačně to neplatí.

Keramické produkty označené jako DLAŽBA můžete bez problémů použít na podlahu i na zeď. Využijete to především u velkých formátů, kdy oceníte lepší možnosti vyladění místnosti. Produkty označené jako OBKLADY, lidově "obkladačky", můžete použít pouze na stěny. Jsou tenčí, křehčí, nejsou pochůzné a nemají protiskluzovou úpravu. U produktů s názvem MOZAIKA platí také základní pravidlo. Ptejte se, zda je mozaika určena pro použití na podlaze - tu pak můžete směle dát i na zeď. Mozaika určená na stěnu na podlahu nepatří. 

Banner dlažby


Pokud se chcete dozvědět o tom, jak co nejlépe vybrat dlažbu a dozvědět se více o konkrétních parametrech a materiálech, přečtěte si o to více v našem speciálním článku. Vždy je ale nejlepší přijít si vybrat osobně, v našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě si můžete vše prohlédnout, osahat a také zkonzultovat s odbornými poradci, kteří vám pomohou s výběrem.


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner