Důležité sdělení:
Milí návštěvníci a zákazníci, dovolujeme si vás upozornit na změnu otevírací doby. Ve dnech 5. - 6. 7. budou showroomy Brno, Praha i Ostrava zavřeny. Budeme se na vás opět těšit v pondělí 8. 7. Děkujeme za pochopení.

Obklady do koupelny

Obklady do koupelny
57 výsledků
Načítání

Výběr keramických obkladů do koupelen je tak široký, že uspokojí úplně každého zájemce. Na trhu jsou klasické i velké formáty, mozaiky i plastické 3D obklady.

Nadčasovost je v kurzu
Co se týká oblíbených dekorů, už několik let jsou v kurzu tři „neutrální“ dekory: dřevo, kámen a beton, skutečně pestrý výběr nabízí například značka Atlas Concorde. Extravagantní nebo výrazně barevné vzory se brzy „okoukají“ a naopak neutrální dekory se mohou stát nadčasovými stálicemi.

A co poslední trendy?
Pokud si ale skutečně chcete dopřát něco z posledních trendů a nebát se, že vás koupelna časem omrzí, určitě máme také řešení. Tou možností je použití neutrálního dekoru doplněné výrazným vzorem pouze do části koupelny (případně jen jedné stěny). V tomto případě můžete úspěšně použít velký hit poslední doby plastické 3D obklady nebo mozaiky, které nabízí celou řadu barevných kombinací.

Proč koupelna od nás?

Spinner