Dlažba Atlas Concorde EVOLVE Moka 60x60, mat

Atlas Concorde / Evolve

  • barva: černá
  • rozměr: 60×60 cm

Kolekce Atlas Concorde Evolve se vzhledem betonu je určena pro moderní industriální interiéry. Beton, materiál s přirozeným a energickým půvabem, se díky mimořádné bohatosti povrchových motivů a technickým vlastnostem špičkové keramiky Atlas Concorde řadí mezi vyspělé designové povrchové úpravy. Pro architektonické prostory, kde se použití postindustriálního materiálu s vynikajícím projektovým potenciálem promítá do metropolitního a současného designu. Nabízí velké množství různých barev a odstínů (například White, Suede, Moka, Night, Ice, Silver, Concretea další), které se navzájem velmi dobře kombinují. V nabídce jsou tři povrchové úpravy: matný, strukturovaný a lapovaný „pryskyřicový efekt“, tedy s texturou bednění otisknutého do betonu.

  • barva: černá
  • rozměr: 60×60 cm

Atlas Concorde je přední italský výrobce kvalitních a designově hodnotných obkladů a dlažeb. V jeho portfoliu naleznete více než 60 produktových sérií navržených vyjít vstříc všem potřebám a požadavkům architektury - od luxusních rezidenčních sídel, přes komerční oblast, venkovní prostory či velkoformátovou architekturu až po urbanisticky funkční a vyvážené celky.

 

Produkt je nyní nabízen ve slevě. Nepropásněte tuto jedinečnou možnost zakoupit si jej za cenu, která se již nemusí opakovat.

Kód produktu: AKA5
Kategorie: Dlažba do koupelny
Výrobce: Atlas Concorde / Evolve
Hmotnost: 21 kg
Barva: Černá
Rozměr: 60x60
Design: Imitace betonu
Baleno po: 1.08 m2

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner