Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

ATLAS CONCORDE představuje nové řady obkladů a dlažeb

ATLAS CONCORDE představuje nové řady obkladů a dlažeb

Společnost ATLAS CONCORDE přichází každý rok ve svém sortimentu obkladů a dlažeb s řadou novinek a navazuje tak na oblíbené série produktů. Ke kolekcím pro rok 2019, které představila na veletrhu CERSAIE 2018, nyní přidává dvě zbrusu nové kolekce inspirované tradičními přírodními materiály, tedy dřevem a mramorem.
 
Řada Exence využívá nevšední krásy dřeva italského dubu a nabízí jej ve zbrusu novém designu.

Vychutnejte si spontánní a příjemnou atmosféru přírodního dřeva. Nebojte se jej použít v koupelně, obklady i dlažba pouze vypadají jako dřevěné, ale mají vynikající technické vlastnosti keramických povrchů. Keramické obklady a dlažby dnes díky unikátním výrobním technologiím dokáží napodobit dřevo tak věrně, že je od jejich přírodních vzorů ani nerozeznáte. Vzhled dřeva dodává interiéru intimitu a pocit příjemného tepla. Vybírat můžete mezi několika odstíny. Velmi zajímavá je alternativa s efektem Saw Cut, tento materiál vypadá jako více opotřebovaný a poznamenaný zářezy pily.
 
Kolekce Marvel Dream přináší možnost znovuobjevení krásy mramorových dlažeb a obkladů do moderních interiérů.
 
Tato mramorová kolekce nachází inspiraci v krásných, ušlechtilých a trvanlivých přírodních materiálech používaných tradičně v interiérech především v Itálii, ale také jinde ve světě. Přirozená elegance autentického mramorového efektu přináší do moderních koupelen luxusní vzhled. Vybrat si můžete z pestré škály barev, nově zde najdete i odvážné modré a zelenkavé odstíny. Vše je samozřejmě v lesku i matu. Kromě tradičních pravoúhlých tvarů je dispozici množství různých dekorů pro vytvoření mozaiky.

Ať už milujete přírodní dřevo, mramor, kámen, či beton, buďte si jistí, že volbou osvědčené značky Atlas Concorde nesáhnete nikdy vedle.

Chci poradit s výběrem obkladů a dlažeb


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu 

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner