Dlažba Atlas Concorde MARVEL Bronze Luxury 75x75, mat

Atlas Concorde / XL
2 352 Kč s DPH / m2
K objednání
Dodání do měsíce
m2

  • barva: hnědá
  • rozměr: 75 × 75 cm
  • tloušťka: 9 mm
  • efekt: mat

Obklad a dlažba Marvel Bronze Luxury je vynikajícím řešením pro luxusní koupelny. Decetní bronzové provedení obkladu je doplněno jemným šrafováním a žilkováním, které umí produktu doslova vdechnout život!

Kolekce Marvel od italského výrobce Atlas Concorde je plná skvělých a impozantních dekorů, které můžete využít nejen pro svou koupelnu, ale i do kuchyně nebo na chodbu. Elegance mramoru v kombinaci s výhodami karamických kachliček, přesně to představuje Atlas Concorde kolekce MARVEL. Jednoduše řečeno, jedná se o imitaci mramoru prvotřídní kvality. Inspirovaný italskou tradicí a splňující potřeby současného designu. Tato kolekce nabízí krásné přrozené barvy, intenzivní odstíny a průhledné zakalení, tak aby imitace byla naprosto dokonalá.

Atlas Concorde je italský renomovaný výrobce keramických obkladů a dlažeb. Firma vznikla již v roce 1969, ovšem svou nabídků neustále rozšiřuje. Nabízí řešení pro všechny styly a prostory. A stala se tak jednou z nejvýznamějších světových firem zabývajících se výrobou keramických obkladů a dlažeb. 

Přijďte si vybrat dlažbu a obklad pro vaši dokonalou koupelnu do našich showroomů v Praze, v Brně nebo Ostravě nebo si je objednejte v e-shopu. 

Všechny produkty označené jako DLAŽBA je možné použít také jako OBKLAD.

Kód produktu: ASCI
Kategorie: Dlažba do koupelny
Výrobce: Atlas Concorde / XL
Hmotnost: 22 kg
Barva: Hnědá
Rozměr: 75x75
Design: Imitace mramoru
Baleno po: 1.125 m2

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner