Magazín

Luxusní koupelna

V čem spočívá kouzlo luxusních koupelen? Na tuto otázku není snadná odpověď, protože pod pojmem luxus si každý z vás představí něco jiného. Pro někoho jsou to především luxusní dlažby a obklady, pro jiného veliká vana, někomu stačí nádherný výhled do krajiny.

Obecně řečeno, krása luxusní koupelny spočívá v jednoduchosti a chytré kombinaci zajímavých materiálů s různými inspirativními povrhy. Propojují se zde dva nejdůležitější aspekty, design a funkce. Moderní design dlažeb, obkladů a nábytku jde ruku v ruce se supermoderními technologiemi pro hygienu, které se stále zdokonalují. Každopádně luxusní dlažba a obklady dodají každému prostoru jedinečný vzhled a neopakovatelnou atmosféru. Představu luxusní dlažby jistě splňuje dlažba mramorová, například tradiční výrobce Atlas Concorde má ve své nabídce několik mramorových kolekcí - za všechny jmenujme třeba prémiovou Marvel Edge. Nebo nádherná barevná cementová kolekce  Boost Pro, také beton může být luxusní! Nebo vás vezme za srdce stará dřevěná podlaha jako ze zámecké komnaty Heartwood? Možná vaše představy o luxusu naplní designové mozaiky s kovovými odlesky...

Krásně obloženou koupelnu můžete doplnit vybranými  sprchovými kouty, masážními vanami, sprchovacími toaletami, které určitě zcela uspokojí potřeby luxusního provozu. Máme pro vás ale dobrou zprávu, koupelna, která vypadá luxusně, nemusí být vždy nutně nákladná. Použijte v interiéru jeden nebo dva nápadité nebo překvapivě řešené prvky, které už samy o sobě přinášejí efekt luxusu. Samostatně stojící vanu, designové osvětlení, netradičně řešený sprchový kout nebo třeba sochu, kterou jste dostali od kamaráda sochaře k narozeninám. Ale hlavně nezapomeňte na to nejdůležitější, koupelna je především prostor, kde si můžete v klidu a nerušeně odpočinout a vychutnat si skvělý pocit uvolnění a osvěžení.

Mám zájem o realizaci koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuProdukty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner