Magazín

Luxusní koupelna

V čem spočívá kouzlo luxusních koupelen? Na tuto otázku není snadná odpověď, protože pod pojmem luxus si každý z vás představí něco jiného. Pro někoho je to koupelna se značkovým vybavením, pro jiného veliká vana, někomu stačí nádherný výhled do krajiny.

Obecně řečeno, krása luxusní koupelny spočívá v jednoduchosti a chytré kombinaci zajímavých materiálů s různými inspirativními povrhy. Propojují se zde dva nejdůležitější aspekty, design a funkce. Moderní design dlažeb, obkladů a nábytku jde ruku v ruce se supermoderními technologiemi pro hygienu, které se stále zdokonalují. Výběr sofistikovaných sprchových koutů, masážních van, sprchovacích toalet, které uspokojí potřeby luxusního provozu koupelny, je opravdu bohatý.

Máme pro vás dobrou zprávu, koupelna, která vypadá luxusně, nemusí být vždy nákladná. Použijte v interiéru jeden nebo dva nápadité nebo překvapivě řešené prvky, které už samy o sobě přinášejí efekt luxusu. Samostatně stojící vanu, designové osvětlení, netradičně řešený sprchový kout nebo třeba sochu, kterou jste dostali od kamaráda sochaře k narozeninám. Ale hlavně nezapomeňte na to nejdůležitější, koupelna je především prostor, kde si můžete v klidu a nerušeně odpočinout a vychutnat si skvělý pocit uvolnění a osvěžení.


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner