Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Luxusní koupelna

Luxusní koupelna

V čem spočívá kouzlo luxusních koupelen? Na tuto otázku není snadná odpověď, protože pod pojmem luxus si každý z vás představí něco jiného. Pro někoho jsou synonymem luxusu nákladné dlažby a obklady, pro jiného veliká volně stojící vana nebo třeba chytrá vodovodní baterie.

Obecně řečeno, krása luxusní koupelny spočívá v jednoduchosti a chytré kombinaci zajímavých materiálů s různými inspirativními povrhy. Propojují se zde dva nejdůležitější aspekty, design a funkce. Moderní design dlažeb, obkladů a nábytku doplňují chytré technologie a tolik potřebné vychytávky pro dokonalou hygienu. Každopádně luxusní dlažba a obklady dodají každému prostoru jedinečný vzhled a neopakovatelnou atmosféru.

Představu luxusní dlažby jistě splňuje dlažba mramorová, například tradiční výrobce Atlas Concorde má ve své nabídce několik mramorových kolekcí - jmenujme třeba novinku podzimu 2021 Marvel Shine, nebo honosnou Marvel Edge. Také beton v koupelně může působit luxusně, důkazem jsou nádherné cementová kolekce  Boost Pro, Prism, Venti Boost a Raw. Nebo vás vezme za srdce stará dřevěná podlaha jako ze zámecké komnaty Heartwood? Možná vaše představy o luxusu naplní designové mozaiky s kovovými odlesky...

Krásně obloženou koupelnu můžete doplnit vybranými  sprchovými kouty, masážními vanami, sprchovacími toaletami, které určitě zcela uspokojí potřeby luxusního provozu. Máme pro vás ale dobrou zprávu, koupelna, která vypadá luxusně, nemusí být vždy nutně nákladná. Použijte v interiéru jeden nebo dva nápadité nebo překvapivě řešené prvky, které už samy o sobě přinášejí efekt luxusu. Samostatně stojící vanu, designové osvětlení, netradičně řešený sprchový kout nebo třeba sochu, která má pro vás osobní význam. Ale hlavně nezapomeňte na to nejdůležitější, koupelna je především prostor, kde si můžete v klidu a nerušeně odpočinout a vychutnat si skvělý pocit uvolnění a osvěžení.

Mám zájem o realizaci koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuProdukty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner