Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Moderní koupelna

Moderní koupelna

Koupelna je jednou z nejdůležitějších místností v domě. Ráno vás pomáhá nastartovat, večer zklidnit. Není divu, že nároky na to, jak by měla moderní koupelna vypadat a fungovat, se stále zvyšují.

Koupelny podléhají trendům stejně jako jiné části v domě. Interiér, který byl „in“ před deseti lety, už je dnes zralý alespoň na částečnou rekonstrukci. Abyste drželi krok s dobou, podíváme se na to, jaké jsou nejnovější trendy pro současnou koupelnu.
Největšími kroky kupředu se ubírají technologie, které nám zajišťují luxusní hygienu. Můžete se potkat s high-tech toaletami, ovládanými mobilními aplikacemi, které nejen plní své hygienické funkce, ale taky svítí, hrají příjemnou hudbu, dají se naprogramovat. Studenou techniku oživte podle posledních trendů přírodními materiály jako dřevo, kámen nebo kov, nebo si vyberete z nabídky obkladů a dlažby s imitací těchto materiálů.

Moderní interiér je minimalistický, jen žádné zbytečné dekorace! A miluje multifunkční věci. Například radiátory, které vypadají jako obrazy. Plní více funkcí najednou, vyhřívají prostor a jsou dekorativní. Můžete si vybrat z mnoha grafických návrhů nebo si jej nechat potisknout svým vlastním obrazem. Co se týče barev, ovládají moderní koupelny přirozené tóny – bílá, šedá, béžová, hnědá. A také zelená, ta však v podobě živých rostlin, které nám pomáhají k regeneraci mysli. Tyto barvy krásně sladíte i s kovovými prvky, v kurzu je například kov v barvě černé, zlaté a rosegold.


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner