Dlažba Kerapietra Light Grey 60x60 R10 rett.

Keraservis série / Kerapietra

Neutránlí barva Light Grey ze série KERAPIETRA se skvěl hodí do všech exteriérů i interiérů, ať už se jedná o tersau či koupelnu. 

Série KERAPIETRA je charakteristická strukturou kamene v barvě antracitu. Tyto dlaždice v moderních barvách mohou být dle fantazie kombinovány s nábytkem a doplňky z kamene, dřeva i textilu. Vytvoří tak útulné a moderní prostředí. Tato venkovní dlažba z privátní série Keraservis vám vydrží dlouhá léta a nebude rozhodně náročná na údržbu.

Série Keraservis je privátní řadou obkladůdlažebmozaiek a venkovní dlažby firmy Keraservis. Materiál, povrch i barevné provedení jednotlivých produktů jsou pečlivě vybírány s ohledem na téměř dvacet let v oboru - proto se nemusíte bát nekvalitních materiálů. Skvělou výhodou série Keraservis je nejen trendy a moderní vzor obkladů a dlažeb, ale především jejich cena. S kvalitou, kterou se tyto produkty vyznačují, získáte za adekvátní cenu smysluplný nový kousek svého domova.

Přiďte si vybrat retro obklady a dlažbu pro vaši dokonalou koupelnu do našich showroomů v Praze, v Brně nebo Ostravě nebo si je objednejte v e-shopu. 

Všechny produkty označené jako DLAŽBA je možné použít také jako OBKLAD.

Kód produktu: 303476
Kategorie: Dlažba
Výrobce: Keraservis série / Kerapietra
Hmotnost: 21.2 kg
Barva: Šedá
Rozměr: 60x60
Design: Imitace kamene
Baleno po: 1.8 m2

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner