Důležité sdělení:
Vážení klienti, v souladu s aktuálním nařízením vlády jsou naše showroomy od 4.1.2020 otevřeny v omezeném režimu. Více informací v sekci NOVINKY.

Dlažba na terasu

Dlažba na terasu

Přehled kategorií

V kategorii Dlažba na terasu pro Vás máme 53 produktů Zobrazit vše

Užívejte si letní pohody na terase s kvalitní venkovní dlažbou.

Léto, sluníčko svítí, maso a zelenina se grilují, dobrá hudba a smích - to je to, co si chceme v létě užívat plnými doušky! Pro tu nejlepší atmosféru je ale důležité mít vše jak má být -  a to včetně dlažby. Výběr venkovní dlažby je ale přece jenom rozdílný od té vnitřní. Dlažba venku musí odolávat vlivům počasí - v létě na ni stále svítí slunce a při bouřce ji to pořádně opláchne a v zimě zase útočí silné mrazy. Proto je důležité zvolit tu správnou variantu dlažby i způsob pokládky. Na našich showroomech v Brně, Praze a Ostravě vám naši odborníci poradí a nabídnou dlažbu, kterou si budete moci bez starostí užívat celý rok!

Kvalitní venkovní dlažba na roky roků

Není to zrovna nejlehčí úkol vybrat tu správnou dlažbu pro terasu, především i kvůli tomu, že zde musíte více než jindy přemýšlet nad kombinací designu a praktičnosti. Kterou tak ale vybrat, aby dlažba místo radosti nedělala starosti? Pokládka venkovní dlažby se může provádět několika způsoby. Nejčastěji se můžete setkat s pokládkou pomocí lepidla nebo s pokládkou na terče. Pokládka na terče má tu výhodu, že v prostoru, který vznikne pod samotnou dlažbou lze vést elektrické vedení sloužící k osvětlení terasy a zároveň je také tento způsob pokládky ekonomičtější, pokud přijde na výměnu jednoho kusu dlaždice. Samozřejmostí je také u venkovní dlažby opatření protiskluzem, především u bazénu je potřeba velmi dbát na bezpečnost. Proto se nebojte s takovým těžkým úkolem obrátit na naše odborníky - nabídnou vám pouze kvalitní a funkční materiál a design si můžete prohlédnout díky 3D vizualizaci.  

Pro zákazníky jen to nejlepší

S vědomím, co je v sázce nabízíme venkovní dlažbu od značky Atlas Concorde. Italská stálice si již získala srdce a důvěru mnoha designérů a obyvatelů domů po celém světě. Pro venkovní dlažbu proto přichází se sérií Lastra 20mm. Právě 20mm je jednotná tloušťka této dlažby a tím je zajištěna kvalita a funkčnost. Díky dané tloušťce lze dlažbu pokládat do písku, trávy, štěrku, lepidla či právě na terče. Preferujete pro venkovní dlažbu jednoduchý a čistý ráz kamene, který zachová linie a suverénnost terasy nebo máte raději hřejivé prostředí dřeva, které vytvoří kouzelný a útulný prostor? Atlas Concorde proto nabízí kolekce Stone a Wood, aby si vybral opravdu každý. Ať už oblíbené dlažby KONE, BRAVE nebo TRUST z kamenné kolekce nebo například NID, AXI nebo ETIC PRO z kolekce dřevité - krásný design venkovní dlažby jen umocní kouzla okamžitů prožitých na terase. Jednoduchý a čistý design s jemně strukturovaným a lesklým povrchem si můžete vybírat také v rámci naši značky Keraservis. Série Lastra nabízí přes desítku variant, které se skvěle hodí nejen na terasy, ale také pro chodníky, zapuštěné nášlapy v trávě nebo garážová stání. Nechte se inspirovat fotografiemi níže nebo si prolistujte náš katalog. Letní okamžiky plné radosti a štěstí na terase již čekají!

Pokud při výběru dlažby stále tápete, sepsali jsme pro vás několik pravidel, kterými je třeba se řídit, aby vám dlažba sloužila ke spokojenosti mnoho let.

 

 

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner