Realizace

Luxusní koupelny v rodinném domě

Luxusní koupelny v rodinném domě | Keraservis
Tomáš Koláček
O realizaci projektu se postaral/a:
Tomáš Koláček
Rozloha místnosti:
10 a 8 m2
Datum realizace:
2019

Přízemní rodinný dům na okraji Brna na první pohled upoutá všechny kolemjdoucí. Moderní stavba s výhledem do otevřené krajiny slibuje i krásné interiéry. A krásné interiéry včetně koupelen v něm podle očekávání nacházíme.

Kámen patří k tradičním materiálům, které byly historicky spojovány s koupelí a očistou. Majitelka domu, dáma s vybraným vkusem, pro své dvě koupelny a toaletu zvolila dlažbu, obklady i mozaiku v imitaci mramoru ze série Marvel Pro předního italského výrobce Atlas Concorde. Imitace kamene od italského renomovaného výrobce působí velmi luxusně a od pravého je téměř k nerozeznání.

Velká koupelna je laděna do šedohnědých tónů v dekoru dlažby a obkladů Marvel Pro ze série Travertino Silver. Mozaika  Travertino Silver je použita v části stěny za umyvadlem po levé straně. Umyvadlo je zapuštěné ve skříňce, obojí značky RIHO, včetně zrcadla. Po pravé straně při vstupu do koupelny si mohou děti dosyta užít bublinkové koupele ve vestavěné vaně značky RIHO, vedle je sprchový kout walk-in značky Huppe a toaleta Subway 2.0 opět od německého výrobce Villeroy & Boch. Z koupelny je možnost vyjít přímo na terasu, to je velmi příjemné a praktické.

Ve vedlejší místnosti je samostatná toaleta s dlažbou a obklady stejné řady jako ve velké koupelně. Závěsný klozet s bidetovým sedátkem je opět značky Villeroy & Boch, umyvadlo se spodní skříňkou RIHO.

Malá koupelna s krémovými obklady a dlažbou řady Marvel Pro ze série Cremo Delicato je světlejší. Dominuje zde krásná mozaika Mosaico Honeycomb Warm, a to na podlaze sprchového koutu a na části stěny za lesklou černou toaletou značky Azzura Victorian Style. Umyvadlo s držadlem ručníků je značky Catalano Canova. Skutečnou třešničkou na dortu této koupelny sofistikovaný designový kousek – sprchová hlavice Hansgrohe Axor LampShower, jak už název napovídá, je to sprcha i svítidlo zároveň!

Z každého detailu je znát, že nové koupelny byly plánovány a realizovány s láskou, vkusem a citem. Zařízené prvotřídními materiály a pečlivě vybranými koupelnovými doplňky budou majitelce a její rodině určitě dlouho a dobře sloužit.

Mám zájem o realizaci koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu 

Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner