Realizace

Rekonstrukce bytového domu v Brně

Rekonstrukce bytového domu v Brně | Keraservis
Radek Smažinka
O realizaci projektu se postaral/a:
Radek Smažinka
Rozloha místnosti:
350 m2
Datum realizace:
2019

Bytový dům v klidné a příjemné čtvrti Černá Pole byste po rekonstrukci asi nepoznali. Záměrem majitele bylo celý dům opravit a následně jednotlivé byty pronajímat. Přistavěl jedno podlaží, ale především radikálně změnil vnější vzhled domu použitím závěsné fasády. Ta pozvedla původně architektonicky nezajímavou budovu do kategorie luxusních staveb. Pro fasádu si investor vybral zajímavou skladbu obkladů Atlas Concorde BLOCK Bianco a Beige (celkem 450 m2).

Rekonstrukce se samozřejmě týkala také interiéru. V domě nově vznikly 4 samostatné byty a tím i čtyři samostatné koupelny a toalety barevně navržené v neutrální kombinaci bílé a béžové barvy tak, aby si je jednoduše každý nájemce zařídil podle svého osobního vkusu.

Dlažby a obklady jsou ve všech koupelnách i toaletách značky Atlas Concorde, série Marvel Mystery Beige, v imitaci mramoru (celkem 400 m2). Béžovou barvu obkladů doplňuje sanitární keramika a úložné skříňky od tradičního českého výrobce JIKA v bílé barvě. Do koupelen jsme doporučili použít velmi kvalitní a prověřené produkty, které odolají předpokládané nadměrné zátěži pronajímaného bytu – sprchové kouty značky Hüppe a baterie Hansgrohe.

Vaše realizace mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner