3D Návrhy

Návrh famózní koupelny s mozaikou Atlas Concorde Raw a volně stojící vanou

nÁVRH KOUPELNY S MOZAIKOU A BETONOVOU STĚRKOU. Keraservis
David Zlatohlávek
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
David Zlatohlávek
Rozloha místnosti:
10 m2
Datum návrhu:
2022

Pokud právě vybavujete novou koupelnu a rádi byste něco opravdu extra, zbystřete. Tato koupelna je minimalistická a přesto útulná, snoubí přísně geometrické i organické tvary, velkoformáty se tu nerozlučně kamarádí s mozaikou. A vše pohromadě to vypadá famózně. Inspirujte se.

Dominantu této koupelny tvoří bezpochyby pohodlná volně stojící vana Laufen Sonar. Je zajímavá nejen svým elegantním oválným tvarem, ale také pro vany ne příliš typickým 3D povrchem ve tvaru svislých řádků. Hned vzápětí strhne vaši pozornost geometrická mozaika Atlas Concorde Raw Sand Flag. Teplý odstín šedé betonové stěrky v kombinaci s tmavou spárovací hmotou stěně z mozaiky dává potřebnou hloubku a razanci.

Návrh koupelny mozaika Atlas Concorde

Ostatně celá koupelna se nese v duchu kolekce Atlas Concorde Raw Sand ve vzhledu betonu. Na podlaze najdete dlažbu o rozměru 75 x 75 cm a na stěnách obří velkoformátový obklad 120 x 278 cm. Dlaždice i velkoformátové obklady, a to je velmi důležité, jsou rektifikované. Znamená to, že mají mezi sebou minimální spáry a díky tomu koupelna působí tak příjemně uceleným dojmem.

Návrh koupelny mozaika Atlas Concorde

Sprchový kout typu Walk-In s pevnými skleněnými zástěnami vypadá velmi vzdušně a vlastně docela nenápadně. Další skleněná zástěna, tentokrát posuvná, diskrétně odděluje kout s toaletou od ostatních částí koupelny. Nemůžeme opomenout zmínit ikonická designová zrcadla Kartell By Laufen a umyvadla na skříňku ze stejné kolekce jako vana. Ovšem ten správný šmrnc koupelna získala díky decentní dávce ostře červené barvy na skříňce pod umyvadlo a na čalounění křesílka. 

Zaujal vás náš návrh koupelny tak, že ji musíte také mít? Rádi vám navrhneme podobnou. Domluvte si schůzku v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě a přijďte si pro váš 3D návrh.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner