Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Originální mozaiky do koupelny

Originální mozaika do koupelny. Keraservis.

Nemáte rádi průměrnost? Chtěli byste do vaší koupelny něco originálního, atypického, prostě výjimečného? Pak vám můžeme doporučit mozaiku. K dispozici jsou různé vzory keramické nebo skleněné mozaiky, které do vaší koupelny zaručeně přivedou svěží vítr.

Mozaika zdobila příbytky lidí už odedávna, tato stará ozdobná technika je používána už po mnoho staletí a přes svou dlouhou historii je stále aktuální. Skleněné i keramické mozaiky nabízejí spoustu možností kombinací vzorů a barev a tím poskytují mnoho příležitostí, jak být tvůrčí. Mozaika vždy přináší více možností, jak a kam ji vyskládat a také mnoho variant vymyslet něco nového a neotřelého. A v tom je její kouzlo.

Mozaika v koupelně vypadá skvěle

Mozaika by měla být používána spíše střídmě. Určitě není žádoucí obložit si malými dílky všechny stěny, měla by být použitá pouze na vybraných místech, v souladu s ostatními obklady a dlažbou by měla tvořit jeden poutavý a výrazný prvek. Je možné použít jednoduché mozaikové předlohy, kterých je v nabídce skutečně velké množství a ty poskládat podle předepsaného vzoru, navrženého interiérovými designery. Další možností je navrhnout nebo nechat si navrhnout nástěnný obraz, skutečné umělecké dílo, ať už dle vašeho vlastního návrhu nebo návrhu výtvarníka či architekta. Výsledek ovšem rozhodně stojí zato.

Velmi zajímavé mozaiky jsou součástí posledních kolekcí italské keramičky Atlas Concorde a také portugalského výrobce RECER, trochu z jiného soudku jsou skleněné mozaiky Bisazza. Rozhodně je z čeho vybírat a popustit tak uzdu fantazii. Přijďte si prohlédnout mozaiky do našich showroomů a podívat se jaké máte možnosti.

TIP PRO VÁS: Podívejte se na 3D návrh koupelny s famózní mozaikou Atlas Concorde RAW

Chci poradit s výběrem mozaiky


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 


Produkty v magazínu


Recer True Mosaic 30x30
K objednání

Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner