Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh koupelny s dřevěným dekorem

Návrh koupelny s dřevěným dekorem
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Datum návrhu:
2019

Milujete teplý pocit dřeva? Ani toho se v koupelně nemusíte vzdávat - stačí se jen zaměřit na detaily z dřevěného dekoru a vaše nová koupelna získá příjemnou atmosféru. Obklady i dlažba můžou působit chladně, ale stačí zvolit ten správný tón a strukturu a nikdo nepozná, že se nejedná o pravé dřevo! Pro návrhy koupelny s dřevěným dekorem se zaměřte na série Nid, Etic, Axi, Solution nebo Legend. Tyto série se dají skvěle kombinovat s dalšími jemnými a světlými sériemi - například Marvel Travertino a to je potom podívaná!

Když se zaměříte na sanitární zařízení v dřevěné koupelně, je vhodné volit jemné a ne tolik výrazné prvky. Inspirovat se například můžete u německé značky Villeroy & Boch a jejich série Edge. V rámci koupelnového nábytku si určitě vyberete u značky Laguna, nebo si můžete nechat vyrobit nábytek na míru.

Do koupelen s dřevěným dekorem se také skvěle hodí designové topení, které podkreslí teplotu imitace dřeva a dodají tak vaší koupelně ten správný nádech.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner