3D Návrhy

Návrh koupelny s 3D obklady

Návrh koupelny s 3D obklady
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Datum návrhu:
2018

Obklady v koupelně nemusí být nudné! Stačí se jen zaměřit na 3D obklady a koupelna tak najednou získá úplně jiný vzhled. A právě pomocí návrhu koupelny se můžete sami přesvědčit, který design 3D obkladů se vám pro interiér bude nejvíce hodit. Jemné vlny jako na moři nebo struktura diamantů? A co třeba sněhové vločky? 3D obklady umí koupelnu opravdu moc pěkně vydekorovat a ukázat jí tak v té nejlepší stránce.

Sami si můžete vybrat, jestli dáte přednost 3D obkladům v bílé nebo tmavé variantě. Podle toho se potom sladí zbytek obkladů i dlažby. K bílým 3D obkladům se nejvíce hodí jemné a nevýrazné barvy, například pastelové dodají veselý nádech. Ke tmavým 3D obkladů také zvolit jemnost, která dominanci prostoru mírně sjednotí.

Výběr sanitárního zařízení se poté nese v podobném duchu - nejčastěji se volí jednoduché bílé varianty a doplňují se přírodními materiály - sklo, dřevo nebo například kov. Co ale umí 3D obklady pozdvihnout ještě na vyšší úroveň je správná volba baterií. Ty v matné černé úpravě dodají koupelně s 3D obklady jen pomyslnou korunku krásy.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner