Novinka

Bidet, který se vejde i do malé koupelny

Bidet, který se vejde i do malé koupelny

Do malých koupelen umístíte toaletu i bidet vedle sebe jen těžko. Máme ale řešení v podobě toalety s bidetovým sedátkem. Zaberou málo místa, šetří náklady na vodu a poskytnou dokonalou hygienu a pohodlí. Mezi šampiony v hygieně patří v tomto oboru značku Villeroy&Boch, kterou bychom vám rádi představili.

Spojení bidetu a klasické toalety v jeden klozet

Značka Villeroy&Boch spojuje promyšlený design, důraz na člověka a především výjimečnou funkčnost. Jeho šampion v hygieně – klozet, který nabízí čtyřnásobnou čistotu - je spojením bidetu a klasické toalety v jeden klozet a vejde se i do malých koupelen nebo koupelen v podkrovních prostorách. Ocení ho však i majitelé velkých koupelen, kteří potřebují ušetřit prostor na velkorysou vanu nebo koupelnový nábytek. Jednoduše řečeno, na vybrané typy toalet (např. Subway 2.0) lze nasadit bidetové sedátko ViClean nebo si koupit rovnou WC s bidetovou sprškou - například ViClen-I100.  

Díky funkci DirectFlush je voda vedena zcela přesně

Inovativní klozet značky Villeroy&Boch se vyznačuje provedením bez vnitřního okraje nazývaným DirectFlush. Díky němu splňuje nejvyšší požadavky na hygienu a umožňuje maximální splachovací účinek při minimální spotřebě vody. Šetří tak současně životní prostředí i peněženku svých majitelů. Klozety s funkcí DirectFlush jsou k dispozici téměř pro všechny běžné kolekce značky Villeroy&Boch. V atraktivním a nadčasovém designu tak můžete vybírat z více než 20 modelů klozetů s inovativní funkcí DirectFlush.

Vysoce hygienický klozet se snadnou údržbou

Mezi přednosti nové generace klozetů patří vysoká antibakteriální ochrana AntiBac a povrchová úprava keramiky CeramicPlus, která odpuzuje nečistoty. Svěží vůni potom zajišťuje integrovaná přihrádka pro WC blok ViFresh. Na zvýšené hygieničnosti se podílí zejména to, že je splachován celý vnitřek mísy. Voda je navíc vedena zcela přesně a bez zbytečného vystřikování míří přímo pod horní okraj. Provedení DirectFlush bez vnitřního okraje navíc umožňuje poměrně jednoduché a přesné čištění, proto je údržba klozetu velmi rychlá a nenáročná. Pokud vám není lhostejné životní prostředí, určitě vás potěší velká úspora vody při splachování.

Přijďte si klozety nové generace prohlédnout do našich koupelnových studií Keraservis v Praze, Brně nebo Ostravě. Rádi se vám budeme věnovat a ukážeme vám veškeré funkce bidetů. Věříme, že vás přesvědčíme, že nové klozety se krásně vejdou i do malých koupelen.

Chci poradit s výběrem klozetu V&B.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner