Novinka

Komfortní designové WC s bidetovou sprškou VICLEAN-I 100

Komfortní designové WC s bidetovou sprškou VICLEAN-I 100

Dopřejte si ve své koupelně tu nejvyšší úroveň intimní hygieny - nechte se rozmazlovat!  Toaleta s bidetovou sprškou VICLEAN-I 100 od Villeroy & Boch uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na čistotu, komfort i design. 

Přirozená svěžest vody působí blahodárně na všechny naše smysly, přináší uvolnění pro tělo i duši a samozřejmě si bez ní nelze provoz koupelny představit. Běžnou součástí našich koupelen se pomalu stávají také bidety nebo toalety s bidetovými sedátkyVICLEAN-I 100 je toaleta s integrovanou bidetovou sprškou. Proč si pořídit zrovna ji? Hlavním důvodem je, že funkce toalety a bidetu jsou implementovány do jednoho zařízení. Výhodou je větší komfort a také ušetření místa v koupelně. Ale důvodů, proč si pořídit VICLEAN-I 100, je mnohem více!

Viclean

Jak VICLEAN-I 100 funguje v praxi? Jednoduše zmáčknete tlačítko a můžete ihned očekávat příjemně teplý proud vody, který vás komfortně umyje. Jemná sprška je integrovaná přímo ve vaší toaletě. Speciálně navržený vodní paprsek HarmonicWave je k lidské pokožce mimořádně šetrný a zajišťuje skutečně důkladné umytí - pohybuje se vpřed a vzad a současně se vlní. Po umytí budete mít příjemný pocit, jako byste se právě osprchovali a pak už stačí osušit se měkkým ručníkem. Ovládání je velmi jednoduché, žádný návod určitě číst nemusíte. Použijete aplikaci v mobilním telefonu nebo dálkový ovladač - jsou velmi intuitivní.

VICLEAN-I 100 není jen WC s bidetovou sprškou – je to designová záležitost. Minimalistický tvar spočívá v tom, že celá technika je integrovaná v těle toalety, není tedy v sedátku, jak tomu bývalo zvykem. Z tohoto důvodu může mít VICLEAN-I 100 sedátko s ultratenkým víkem a vypadat tak božsky! Celá technologie je důkladně ukrytá a vy vidíte jen čistý jednoduchý tvar toalety.

Splachování je zajištěno inovativní technologií DirectFlush, kterou vyvinula Villeroy & Boch – jedná se o novou generaci takzvaných „rimless“ neboli bezokrajových toalet. Tato technologie zaručuje jednoduché čištění a bezproblémové udržování hygienického provozu.

Také máte chuť se nechat tak trochu rozmazlovat? Užívat si komfortní funkce a výjimečný design? Přijďte si pro VICLEAN-I 100 do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. Rádi odpovíme na všechny vaše dotazy. Těšíme se na vás.

Mám zájem o toaletu s bidetovou sprškou ViClean-I 100


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner