Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Navštivte nový showroom Keraservis v Brně

Nový showroom Brno | Keraservis

Otevřeli jsme pro vás nejnovější showroom koupelen společnosti Keraservis v Brně na Kaštanové. A máte se na co těšit! Náš nový showroom se může pochlubit absolutní výjimečností, co se týče šíře sortimentu, který jinde opravdu nenajdete.

Obrovský výběr kusových vzorků

Přijďte objevit rozmanité kolekce obkladů a dlažeb od předních světových výrobců, jako jsou Atlas Concorde, Apavisa nebo Bisazza. Zaujme vás exkluzivita nabízených vzorků a zejména jejich obrovský výběr. Prohlednout si můžete zhruba 800 ks vzorků od toho nejmenšího formátu (mozaika) až po ty větší a více než 50 ks vzorků velkoformátů větších, než jste vy sami (120-240 cm).

Široká nabídka sanitární keramiky

Nové prostory vám také nabízí možnost vybírat z široké nabídky sanitární keramiky od dodavatelů Laufen, Villeroy & Boch, SanSwiss nebo Hüppe.

Nový showroom Brno | Keraservis

Exkluzivní značky vodovodních baterií

Pokud sháníte novou vodovodní baterii, jste u nás správně. V nabídce najdete až 100 typů exkluzivních baterií značek FIMA, Grohe, Axor ale i řadu dalších koupelnových doplňků.

Nový showroom Brno | Keraservis

Různé typy koupelen

Nový showroom Brno nabízí inspiraci pro každého, kdo hledá to pravé pro svou novou koupelnu nebo chystá rekonstrukci té stávající. Na výběr je z různých typů řešení koupelen, od přírodních po industriální a vše mezi tím. Můžete se těšit na nejnovější trendy v oblasti koupelnového designu, a to vše v příjemném a moderně vybaveném prostředí.

Nový showroom Brno | Keraservis

Dobrá káva a výjimečný servis

Navštivte dvě patra plná inspirace, posledních trendů i nadčasového designu, kde si každý najde to své. Připravili jsme i nový prostor přímo pro architekty a designéry. Naši odborníci vám rádi poradí s výběrem a pomohou najít nejlepší řešení pro váš domov. Odborný servis našich poradců je právě tím, co dělá firmu Keraservis výjimečnou. Při výběru své koupelny si navíc můžete vychutnat i dobrou kávu v tematické kavárně Café Kaštanová, přímo propojené s novým showroomem.

Centrum bydlení a designu Kaštanová

Jsme součástí Centra bydlení a designu Kaštanová - místa, místa, kam zkrátka musíte zavítat, ať už stavíte nový dům, rekonstruujete byt, nebo „jen“ modernizujete interiér či terasu. Nezůstávejte pozadu a navštivte nový showroom Keraservis v Brně, kde na vás čeká nepřeberná nabídka a možnost najít si svoji koupelnu snů. Těšíme se na vaši návštěvu a příležitost pomoci vám s realizací vaší dokonalé koupelny.

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner