Baterie Fima Carlo Frattini

Fima

Přehled kategorií

Koupelnové baterie Fima Spillo Steel
Fima Spillo Tech
Od výrobce Fima pro Vás máme 265 produktů Zobrazit vše

FIMA Carlo Frattini jsou luxusní, elegantní a vysoce kvalitní vodovodní baterie a sprchy, které se rodí přímo v Itálii. Zde se pojí historie, kvalitní zpracování a práce designérů v jedinečné výrobky, které již desítky let okouzlují zákazníky po celém světě.

Nejenže jsou baterie a sprchy FIMA luxusní a stylové, ale zároveň jsou také vysoce ekologické. Již od samotné výroby jsou vybírány materiály, které jsou nejlépe udržitelné. Také při vyvíjení nových technologií značka uplatňuje nové metody, které vedou k šetření a tím chrání planetu Zemi. Fima Carlo Frattini dlouhodobě spolupracuje s vybranými designery, jejich produkty sbírají jedno prestižní ocenění za design za druhým. Velmi příjemný je bonus sedmileté záruky na veškeré produkty.

Vodovodní baterie, které jsou inspirovány přírodními prvky nebo sprchy, které vytváří dojem kouzelných kapek vody, to jsou výrobky FIMA Carlo Frattini. Přijďte si prohlédnout baterie Fima do vzorových koupelen v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě.  

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner