Novinka

Pastelová kolekce obkladů a dlažeb Atlas Concorde Prism s efektem pryskyřice

Pastelová kolekce obkladů a dlažeb Atlas Concorde Prism s efektem pryskyřice

Atlas Concorde jako každoročně přichází v tomto podzimním čase s novými unikátními kolekcemi obkladů a dlažeb. Kolekce Prism se právem řadí mezi ty nejodvážnější! Přináší 13 nových krásně měkkých pastelových tónů barev s povrchy s efektem pryskyřice. Vyvážené barevné kombinace, propracovaná grafika a výborná technická kvalita keramiky – to vše jsou skvělé předpoklady pro použití v interiérech, které podtrhnou vaši osobnost.

Prism

To, co nás na kolekci Prism první pohled zaujme, jsou skutečně neobvyklé barvy, které pro tuto kolekci vybral architekt Piero Lissoni. Tyto barvy odpovídají barevnému spektru, které vzniká při průchodu světla hranolem - rozptýlí se do barev duhy. Setkáváme se s teplými tóny modré, zelenkavé, růžové nebo šedé barvy, jejichž výjimečnost podtrhuje nový způsob zpracování povrchu s efektem pryskyřice. Keramika se pryskyřicí ručně stěrkuje, tahy stěrkou jsou přiznané a vytvářejí neobvyklou texturu. Tento proces dodává barvám hloubku, vytváří neotřelé efekty a především na stěnách doslova ožívají v prostoru.

Prism

Keramika se vyrábí v rozměrech od 30 x 60 cm až po velkoformáty 120 x 278 cm. Jsou k dispozici různé povrchy. Pro vnitřní použití povrch Matt nebo novinka Silk finish – povrch velmi jemný na dotek se sametovým efektem. Pro venkovní použití jsou určeny povrchy Grip a Textured. Na výběr jsou také fantastické dekorační obklady a několik typů mozaiky. Některé typy dlažeb jsou rektifikované, některé jsou také určeny speciálně do mokrého provozu a  pro venkovní použití.  Všechny barvy, tvary a druhy povrchů je možné v interiéru kreativně mixovat. Kolekce Prism umožňuje vytvářet silné barevné kombinace – buďto tón v tónu nebo opačně s výraznými až čtyř tónovými kontrasty. Každá kombinace barev, tvarů a materiálů vytváří jedinečný a neopakovatelný prostor, který vysílá k lidem, kteří jej navštíví nebo obývají, osobité sdělení a vibrace na své vlastní frekvenci.

Prism

A na co se můžeme u kolekce Prizm rozhodně spolehnout? Jedinečné barvy, které nás tak fascinují, zůstanou v průběhu času neměnné, stále stejně živé a jasné. Povrchy keramických dlažeb a obkladů nijak nepracují, nevznikají tedy žádné praskliny a trhliny. Keramika je nenasákavá, nemusíte se bát, že na povrchu objevíte nějaké skvrny. A údržba je skutečně nenáročná, vystačíte si s běžně dostupnými čisticími prostředky.

Také vás kolekce Atlas Concorde Prism nadchla svými barvami a chcete o ní vědět více? Kontaktujte nás, rádi vás budeme o této novince podrobně informovat.

Zašlete mi katalog kolekce Atlas Concorde Prism


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner