Důležité sdělení:

Vážení klienti, dovolujeme si vás upozornit, že v úterý 30. 5. 2023 bude showroom v Ostravě do 12:00 UZAVŘENÝ z důvodu odstávky el. energie.

Ve středu 31. 5. 2023 bude z provozních důvodů UZAVŘEN showroom v Praze.

Děkujeme za pochopení.

Pohárky a skleničky do koupelny

Pohárky a skleničky
24 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Mít sklenice po ruce v koupelně se vždy hodí - držáky na skleničky se proto staly opravdu oblíbeným doplňkem většiny koupelen. Můžete mít držák na skleničky, který je solitérní a pojme pouze jednu sklenici nebo si  můžete vybírat takové, kde jsou rovnou dva držáky. A jeho využití je potom už jen na vás - chcete mít po ruce skleničky pro sebe a svou drahou polovičku? Nebo vám bude stačit jedna sklenička a druhý držák využijete například jako držák na kartáčky nebo pro dávkovač mýdla?

Držáky na skleničky můžete vybírat v závěsném provedení nebo jako volně stojící na umyvadle. Nevíte, jestli se vám budou stylově hodit do vaší koupelny? Tak se zkuste zaměřit na klasiku a vyberte si držák na skleničky, který pojme sklenice ať už v provedení čirého skla nebo mléčně zabarveného skla. Z výčtu značek vám můžeme doporučit například značku NIMCO ale také GROHE má opravdu jedinečné stylové kousky, které ozvláštní vaši koupelnu. Moderním minimalistickýms tylem se zase vyznačuje značka KEUCO.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner