Realizace

Rodinný dům Brno

Rodinný dům Brno | Keraservis
Keraservis TEAM
O realizaci projektu se postaral/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
8 m2
Datum realizace:
2018

Někteří klienti dlouho přemýšlejí, v jakém stylu si vlastní koupenu vybudovat. Někteří mají předem jasno. Tentokrát nebylo o čem přemýšlet. Mramorová koupelna byla od začátku jasná volba.

Klienti si velmi rychle vybrali také konkrétní dekor mramoru - Marvel Pro Cremo delicato v lesku - keramická dlažba má decentní světlý základ s krásným jemným žilkováním o odstín tmavším. Dlažbu doplňuje 3D obklad ze stejné kolekce Cremo delicato Ribbon, vzor je tak trošku dámský, připomíná kroutící se textilní stužky. Celá koupelna díky dobře zvolené kombinaci dlažby a obkladu značky Atlas Concorde vypadá čistě, elegantně a jemně.

Jemnost koupelny podtrhuje oválné umyvadlo na desku značky Azzura, vzor Nuvola.  Veškerý nábytek - skříňky v bílé barvě a šedá deska pod umyvadlo byly vyrobeny na míru. Sprchový kout si klienti přáli řešit jako otevřený ve stylu Walk-In, tedy žádné leštění zaschlých kapek vody na zástěně!  Umyvadlovou a sprchovou baterii jsme zvolili značky Hansgrohe, konkrétně ze série Metropol, která získala několik ocenění za design (German Design Award Wiener, Red Dot Design a iF Design Award).

S novou koupelnou byli klienti velmi spokojeni. Dokonce tak moc, že ve svém dalším domě, do kterého se brzy přestěhovali, si nechali vybudovat navlas stejnou koupelnu. A to nepotřebuje další komentář.

Mám zájem o realizaci koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner