Novinka

Série Nash inspirovaná procesem stárnutí dřeva

Série Nash inspirovaná procesem stárnutí dřeva

Renomovaný výrobce Atlas Concorde uvádí na trh unikátní novinku. Jeho vintage dřevěná série obkladů a dlažeb je inspirovaná procesem stárnutí dřeva, jeho přirozeným šarmem a zabydleností i útulností prostor se staletou dřevěnou podlahou. Odvážnou myšlenku se designérům podařilo zrealizovat na jedničku, pojďte se na ni podívat.

Atlas Concorde Nash vzorky

Prostory, kde žijí lidé


Obklady a dlažby série Nash vycházejí z poměrně jednoduché myšlenky: snaží se reprodukovat materiál, kterého se již dotkl čas, v moderní podobě. Vintage dřevo v pojetí Nash je ochozené, má svůj přirozený šarm, ale zároveň je na něm vidět zub času. S tím si designéři pohráli do nejmenšího detailu. Imitace starého dřevěného povrchu má svůj kosmopolitní spirit a díky propracovaným barvám budete mít chuť říct – tady opravdu žijí lidé. I když je dlažba série Nash zbrusu nově položená, přinese do domácnosti pocit zabydlenosti a útulnosti. Přirozené a teplé tóny jsou vhodné pro rezidenční prostory, ale určitě zaujmou i v prostorách komerčních.

Designéři doporučují: Kolekce inspirovaná procesem stárnutí dřeva nemusí váš interiér přenést o dvě století zpátky. Samotní designéři společnosti Atlas Concorde naopak doporučují vintage dřevěnou dlažbu kombinovat s velmi moderními a rafinovanými obklady. Skvěle se k ní hodí například jemné a realistické obklady imitující přírodní kámen Klif. Na stěnách vyniknou i betonové a cementové odstíny představované sérií Boost. Další kombinace se pak nabízejí mezi jednotlivými barevnými variantami série Nash. Váš designér si určitě vybere. A vy zaručeně také.

Vintage kolekce mnoha barevných variant

Dřevěná série obkladů a dlažeb Nash nabízí celou řadu barevných odstínů pro nejrůznější typy interiérů. Nejsvětlejší variantou, která provzdušní váš obývací pokoj a dovede ho opticky zvětšit, je bílé dřevo. Nevšední barevnou variantou pro řadu originálních domácností může být barevný odstín „greige“ – jedná se o složeninu ze slov šedý (grey) a béžový (beige) a taková je i samotná barva. Neobvyklá, ale velmi decentní. Opravdový charakter vaší domácnosti vtiskne barevná varianta šedé dřevo. Pro milovníky tmavších obkladů a dlažeb se i v sérii Nash najdou vhodné varianty. Velice stylový a vkusný je tmavý dub a příjemný pocit domáckého tepla do vašeho interiéru vnese světle hnědá.

Atlas Concorde Nash vzorky

Podobně jako u jiných sérií, například Arbor, je dlažba vyrobena v unikátních rozměrech připomínajících prkna. Vaše podlaha tak bude opravdu velmi věrně imitovat původní dřevěnou. Dlažby Arbor nabízí výrobce v rozměrech 7,5 x 60 cm, 18,5 x 150 cm a novém rozměru 20 x 120 cm. Vintage kolekci inspirovanou dřevem najdete v matné variantě. Sérii Nash doporučujeme všem milovníkům starých časů, zabydlených podlah a vkusných interiérů.

Tip pro vás: podívejte se na další sérii dlažeb v imitaci patinovaného dřeva Atlas Concorde Heartwood

Chci poradit s výběrem obkladů a dlažeb


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner