Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, od 22.10. jsou naše showroomy otevřeny pouze pro velkoobchodní zákazníky. Obchodní oddělení je pro vás však nadále k dispozici formou vzdálené komunikace, takto realizované objednávky je možné vyzvednout osobně nebo zaslat prostřednictvím dopravce. V sobotu budou showroomy uzavřeny. Váš Keraservis.

Novinka

Série Nash inspirovaná procesem stárnutí dřeva

Série Nash inspirovaná procesem stárnutí dřeva

Renomovaný výrobce Atlas Concorde uvádí na trh unikátní novinku. Jeho vintage dřevěná série obkladů a dlažeb je inspirovaná procesem stárnutí dřeva, jeho přirozeným šarmem a zabydleností i útulností prostor se staletou dřevěnou podlahou. Odvážnou myšlenku se designérům podařilo zrealizovat na jedničku, pojďte se na ni podívat.

Atlas Concorde Nash vzorky

Prostory, kde žijí lidé


Obklady a dlažby série Nash vycházejí z poměrně jednoduché myšlenky: snaží se reprodukovat materiál, kterého se již dotkl čas, v moderní podobě. Vintage dřevo v pojetí Nash je ochozené, má svůj přirozený šarm, ale zároveň je na něm vidět zub času. S tím si designéři pohráli do nejmenšího detailu. Imitace starého dřevěného povrchu má svůj kosmopolitní spirit a díky propracovaným barvám budete mít chuť říct – tady opravdu žijí lidé. I když je dlažba série Nash zbrusu nově položená, přinese do domácnosti pocit zabydlenosti a útulnosti. Přirozené a teplé tóny jsou vhodné pro rezidenční prostory, ale určitě zaujmou i v prostorách komerčních.

Designéři doporučují: Kolekce inspirovaná procesem stárnutí dřeva nemusí váš interiér přenést o dvě století zpátky. Samotní designéři společnosti Atlas Concorde naopak doporučují vintage dřevěnou dlažbu kombinovat s velmi moderními a rafinovanými obklady. Skvěle se k ní hodí například jemné a realistické obklady imitující přírodní kámen Klif. Na stěnách vyniknou i betonové a cementové odstíny představované sérií Boost. Další kombinace se pak nabízejí mezi jednotlivými barevnými variantami série Nash. Váš designér si určitě vybere. A vy zaručeně také.

Vintage kolekce mnoha barevných variant


Dřevěná série obkladů a dlažeb Nash nabízí celou řadu barevných odstínů pro nejrůznější typy interiérů. Nejsvětlejší variantou, která provzdušní váš obývací pokoj a dovede ho opticky zvětšit, je bílé dřevo. Nevšední barevnou variantou pro řadu originálních domácností může být barevný odstín „greige“ – jedná se o složeninu ze slov šedý (grey) a béžový (beige) a taková je i samotná barva. Neobvyklá, ale velmi decentní. Opravdový charakter vaší domácnosti vtiskne barevná varianta šedé dřevo. Pro milovníky tmavších obkladů a dlažeb se i v sérii Nash najdou vhodné varianty. Velice stylový a vkusný je tmavý dub a příjemný pocit domáckého tepla do vašeho interiéru vnese světle hnědá.

Atlas Concorde Nash vzorky

Podobně jako u jiných sérií, například Arbor, je dlažba vyrobena v unikátních rozměrech připomínajících prkna. Vaše podlaha tak bude opravdu velmi věrně imitovat původní dřevěnou. Dlažby Arbor nabízí výrobce v rozměrech 7,5 x 60 cm, 18,5 x 150 cm a novém rozměru 20 x 120 cm. Vintage kolekci inspirovanou dřevem najdete v matné variantě.

Sérii Nash doporučujeme všem milovníkům starých časů, zabydlených podlah a vkusných interiérů.

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner