Magazín

Showroom koupelen Ostrava

Showroom koupelen Keraservis Ostrava

Vítáme vás v koupelnovém studiu v Ostravě. Přijďte se k nám inspirovat, v našem showroomu vás čeká 12 kompletně zařízených koupelen pro vaši inspiraci. Vyberte si ze bohaté nabídky vzorků obkladů a dlažeb, umyvadel, van, toalet a také doplňků a dekorací. Nejste si ve výběru zařízení koupelny jistí? Nechte si poradit. Naši odborní poradci se vám budou věnovat a zodpoví každou vaši otázku.

Zaměřujeme se na designové novinky a přinášíme nové nápady, které vás nadchnou. Přijďte si vše osobně prohlédnout a vlastnoručně osahat. Vyzkoušejte si, jaké emoce ve vás koupelna vyvolává. Nechte si vytvořit 3D návrh koupelny přesně podle vašich požadavků. Koupelna na míru bude splňovat každé vaše přání, každý detail bude mít své opodstatnění. Po konzultaci s designérkou získáte vizualizaci koupelny a váš domov snů tak bude zase o krok blíže k realitě.

Koupelnové studio v Ostravě – to je vše pro vaši novou koupelnu na jednom místě. Kvalitní produkty, profesionální a lidský přístup a mnohaleté zkušenosti. Zavolejte nám, napište e-mail nebo rovnou přijďte a splňte si sny o vaší nové koupelně.


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner